Zawsze wydawało nam się, że Vanessa Hudgens ma idealną cerę przez cały rok. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, nawet te robione z bliska, by szybko zrozumieć o czym mowa. Ciężko dostrzec tutaj jakiekolwiek zmiany, prawda? Tymczasem okazuje się, że Vanessa jest tak samo ludzka jak i my, więc zdarzają się jej wypryski. Jak maskuje je gwiazda HSM?

Celebrytka umieściła na swoim instagramie krótki filmik, na którym widać całą jej twarz. Faktem jest również to, że na filmik nałożony jest kolorowy filtr, który nieco zniekształca obraz. Nie zamazuje on jednak pieprzyka, który jest widoczny po prawej stronie twarzy Vanessy. I o ten jeden pieprzyk się rozchodzi!

ZOBACZ TEŻ: VANESSA HUDGENS WPROWADZA NA RYNEK WŁASNĄ LINIĘ KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU!

Idealnie umiejscowiony wyprysk, który robi ze mnie @cindycrawford LOL

style=”overflow:hidden;”>

-napisała na swoim instagramie. Okazuje się, że w charakterystycznym miejscu nad ustami, najczęściej pojawiają jej się pryszcze. Aktorka mocno je maskuje, po czym… stawia na nich kropkę!

Vanessa Hudgens, głównie znana z roli Gabrielli Montez z High School Musical, ma ostatnio bardzo dużo pracy. Ostatnio na Netflix’ie można zobaczyć ją w takich produkcjach jak Zamiana z księżniczką oraz Polar, a niedługo do kin wchodzi komedia w której gra obok samej Jennifer Lopez Teraz albo nigdy. Obecnie aktorka przebywa na planie filmu Bad Boys for Life, który jest kontynuacją filmów Bad Boys z Will’em Smithem w roli głównej.

Jak Wam się podoba Vanessa a’la Cindy? Podobna?