Przebarwienia posłoneczne to problem, który dotyczy chyba każdej z nas bez względu na wiek. Coraz większa świadomość i używanie kremów z ochroną UVA i UVB przez cały rok sprawia, że pojawia się ich coraz mniej. Przyczynia się do tego również stosowanie odpowiednich kosmetyków, które pomagają je zredukować, wyrównują koloryt skóry i sprawiają, że w okresie letnim nasza skóra będzie lepiej zabezpieczona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a co za tym idzie – przed powstawaniem nowych przebarwień. Poznaj produkty, które pomogą zwalczyć przebarwienia posłoneczne i wybierz dobrej jakości kosmetyk dostosowany do twojej cery.

Naturalna broń w walce z przebarwieniami – pierwsze efekty widoczne zaraz po użyciu

Kosmetyki na przebarwienia

pol_pl_Basiclab-Cosmetology-Esteticus-Ograniczenie-i-Rozjasnienie-Serum-Redukujace-Przebarwienia-30ml-3383_1
1

Serum Redukujące Przebarwienia

BasicLab

199 PLN

Kup teraz

Zawiera 10% kompleks kwasu azelainowego

i glicyny (azeloglicynę), który efektywnie rozjaśnia przebarwienia, a także łagodzi stany zapalne wywołane trądzikiem pospolitym lub różowatym. Obecny w formule 3% kwas transeksamowy oraz 2% alfa arbutyna wyrównują koloryt skóry, a także zapobiegają powstawaniu kolejnych plam pigmentacyjnych. Dzięki dodatkowi niacynamidu ilość wydzielanego sebum będzie wyregulowana, a stany zapalne złagodzone, dodatkowo ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej koi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia. Serum przywraca skórze równomierny koloryt, a także zapobiega powstawaniu kolejnych przebarwień.

pol_pl_SkinTra-Brightoner-Caloroczny-Tonik-Kwasowy-9-100ml-4988_1
2

Całoroczny tonik kwasowy 9%

SkinTra

55 PLN

Kup teraz

Tonik kwasowy przeznaczony do całorocznej pielęgnacji domowej. W jego skład wchodzą między innymi: kwas migdałowy, kwas kojowy, kwas traneksamowy, azeloglicyna i witamina C, odpowiadające za złuszczanie, wygładzenie i rozjaśnienie skóry, a dzięki właściwościom hamującym aktywność enzymu tyrozynaza zmniejsza ryzyko powstania nowych przebarwień.

Tonik przyspiesza fizjologiczny proces złuszczania, dodatkowo stopniowo rozjaśnia przebarwienia. Sprawdzi się w przypadku skóry ziemistej, matowej, zanieczyszczonej, z przebarwieniami oraz wypryskami.

Produkt nie wykazuje potencjału fototoksycznego ani fotouczulającego, może być stosowany niezależnie od pory roku.