Kalendarze adwentowe są nieodłącznym elementem świątecznych przygotowań w wielu domach na całym świecie. Tradycja ta, mająca swoje korzenie w XIX-wiecznych Niemczech, ewoluowała od prostych kartek z obrazkami po wyrafinowane, wielotematyczne zestawy, oferujące nie tylko czekoladki, ale również zabawki, kosmetyki, a nawet wyroby regionalne. W dzisiejszych czasach kalendarze adwentowe przyjmują różne formy i tematyki. Marki E.Wedel i OnlyBio po raz kolejny łączą siły i prezentują gamę zmysłowych produktów, które sprawiają, że przedświąteczny okres oczekiwania będzie jeszcze przyjemniejszy. Wszystko za sprawą dwóch, wyjątkowych propozycji, które łączą kompetencje obu marek i owocują kosmetykami cudownie pachnącymi wedlowskimi specjałami: Kalendarza adwentowego oraz DIY HAIR SET – stwórz wymarzone maski do włosów.

Kalendarz adwentowy E.Wedel i OnlyBio

Grafika kalendarza jest przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych kalendarzy adwentowych. Wyjątkowe wzornictwo i estetyka są w moich oczach szczególnie ważne, jeśli chodzi o wpisywanie się w świąteczny nastrój. Grafika nawiązuje do tradycji czekoladowej marki, czyli pierwszej pijalni czekolady o nazwie Staroświecki Sklep. Nie jest to jednak historia, ponieważ w budynku tym, przy ul. Szpitalnej 8 w Warszawie, konsumenci nadal mogą odwiedzić firmowy sklep i Pijalnię Czekolady E.Wedel. W przypadku tego kalendarza nie tylko opakowanie zachwyca. Jako recenzentka mogłam pozwolić sobie na zajrzenie do kilku drzwiczek jednocześnie i mogę zdradzić, że zawartość równie mnie ucieszyła.

Ten kalendarz adwentowy to połączenie smakołyków z produktami do pielęgnacji włosów i ciała. Opracowane przez OnlyBio kosmetyki dostępne są w czterech limitowanych liniach zapachowych, inspirowanych i pachnących dokładnie tak samo, jak wedlowskie słodycze: Ptasie Mleczko® Waniliowe, batony Pawełek Toffi i Bajeczny oraz wafelek WW. Odkrywając okienka kalendarza znajdziesz m.in. odżywkę proteinową, humektantową i bez spłukiwania, szampon nawilżający, balsam i peeling do ciała, maskę ratunkową, a także nowość w portfolio marki – peeling i balsam do ust. Ponadto, w kalendarzu znajdą się także wedlowskie słodycze w małym formacie: batoniki i wafelki, które dodadzą przyjemności każdego dnia.

kalendarz adwentowy