Lekko podkreślone, z efektem ombre albo wyraźnym konturem – nieważne jaki styl preferujesz, brwi to element wyglądu wobec którego nie wolno przejść obojętnie. A ich podkreślenie nadal są trendy i chyba żadna z nas nie wyobraża sobie porannego makijażu bez chociażby delikatnego przeczesania ich szczoteczką albo wyrównania ich kształtu kredką.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETY CHCĄ MIEĆ BRWI JAK MEGHAN MARKLE. NA CZYM POLEGA ICH FENOMEN?

Mamy kredki, pomady, cienie i wiele innych kosmetyków, dzięki którym możemy stopniować intensywność oraz nadawać określony kształt naszym brwiom, ale zazwyczaj efekt kończył się wraz z wieczornym demakijażem. Ale na rynku właśnie pojawia się nowość, a jest nią tint do brwi .

Co to właściwie jest? To półtrwały produkt do stylizacji brwi. Płynny pigment nakłada się za pomocą dołączonego aplikatora i pozostawia na włoskach na czas wskazany przez producenta. Jest trochę podobny do henny, ale jego działanie utrzymuje się krócej. Brwi w szybkim czasie stają się gęstsze i zyskują ładny kolor i kształt, a efekt może trwać nawet 2 dni!

Coraz więcej firm kosmetycznych wprowadza tinty do swojej oferty. Nic w tym dziwnego – to wygodna formuła, która dobrze się aplikuje i utrzymuje. Zazwyczaj jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, by można było z łatwością dopasować go do karnacji i stworzyć najbardziej naturalny efekt.

ZOBACZ TEŻ: OLEJEK RYCYNOWY TO ZA MAŁO. ZOBACZ CO JESZCZE ZROBIĆ, BY BRWI BYŁY GĘSTSZE

A oto przegląd najpopularniejszych z nich

Tint czyli kosmetyk, który na nowo zdefiniuje Twoje brwi
Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint

Tint czyli kosmetyk, który na nowo zdefiniuje Twoje brwi
KOBO Professional Brow Tint

Tint czyli kosmetyk, który na nowo zdefiniuje Twoje brwi
L’Oréal – Unbelieva-Brow