Ostatnio natrafiłam w Sieci na bardzo ciekawy produkt. Interesujący wydał mi się z dwóch powodów: ze względu na formułę z węglem oraz niebanalny sposób aplikacji zaproponowany przez producenta. Maseczka w sztyfcie oprócz ciekawości wzbudziła we mnie również obawy. Czy nie będzie rozprowadzała niedoskonałości na skórze? Postanowiłam przetestować maseczkę i opowiedzieć wam troszkę o tym produkcie.

Testujemy viralowy bronzer. Czy naprawdę jest taki doskonały?

Maseczka w sztyfcie: test redakcji

@zeberka.pl

Wolisz maseczki w płachcie czy taką do zmycia? #Maseczka #maskaoczyszczająca #maseczkaoczyszczająca #test #testproduktu #skincare #dlaciebie #dc

♬ love nwantinti (ah ah ah) – CKay

Maseczkę aplikuje się bardzo łatwo. To cudowne rozwiązanie dla osób, które nie lubią aplikować kosmetyków dłońmi lub nie chcą korzystać z dodatkowego pędzla do maseczek. Po 10 minutach maseczka wysycha do konsystencji delikatnej skorupy. Maseczka oczyszcza, ale nie nawilża. Skóra po zdjęciu maseczki jest wysuszona i tępa w dotyku.

Chcesz obejrzeć więcej testów, inspiracji i porad makijażowych? Poniżej zamieszczamy najchętniej oglądane filmy na naszej stronie. Po więcej serdecznie zapraszamy na nasz kanał na TikToku.

Sprawdzam, jak działa popularna metoda konturowania z TikToka

Makijaż w stylu Hailey Bieber. Sprawdzamy na sobie sztuczki makijażowe modelki

Testujemy trik na wydłużenie i pogrubienie rzęs. Metoda na korektor i maskarę

HAUL LUMPEKSOWY: Swetry

Edward Miszczak komentuje zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej. „Była długo. Przyszli nowi”