Moda na mocno podkreślone brwi powoli odchodzi w zapomnienie. Wiele osób coraz chętniej wybiera transparentne żele zamiast kredek i pomad, ale mimo zmieniających się trendów jest jeden produkt, który nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.

Z pewnością wiele z nas ma teraz na myśli produkty od Benefit Cosmetics albo Glossier, ale okazuje się, że kosmetyk, który podbił serca tysiąca użytkowniczek to zwykły drogeryjny żel, który nie kosztuje więcej niż 10 zł!

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ, CZYM MAFFASHION NA CO DZIEŃ MALUJE SOBIE BRWI! WIEDZIAŁAŚ O TYM?

Chodzi o żel do brwi Make Me Brow marki Essence , który otrzymał setki pozytywnych opinii i pięciogwiazdkowych ocen w Internecie. Ten produkt stał się prawdziwym hitem sieci.

Jego działanie skupia się na nadaniu określonego kształtu, koloru i gęstości. Żel wypełnia miejsca, w którym włoski są przerzedzone, dzięki czemu brwi zyskują pełny wygląd.

ZOBACZ TEŻ: GĘSTE BRWI I RZĘSY AŻ DO NIEBA? PRZYGOTOWANIE TEJ ODŻYWKI ZAJMIE CI CHWILĘ

Wiele zadowolonych użytkowniczek zachwyca się jego świetnym działaniem, szczoteczką, która potrafi rozczesać nawet drobne, małe włoski, dostępnością koloru i świetną ceną! W internetowych drogeriach jego cena waha się w granicach 10-12 zł.

Dziewczyny korzystałyście już z żelu ?

Ten żel do brwi zbiera najlepsze recenzje a kosztuje grosze. W czym tkwi sekret?