Baby doll lips to nowa metoda powiększania ust, która daje ultranaturalny efekt! Polega ona na podkreśleniu centralnej części ust i łuku kupidyna. Zabieg ten pozwala uzyskać bardzo kobiecy kształt warg. Ta metoda stała się najpopularniejszą na Instagramie! Koniecznie zobacz, jak wyglądają usta powiększone w ten sposób! Nie tylko są mocniej wypełnione, ale także wygładzone i nawilżone. Efekty mają utrzymywać się nawet do 12 miesięcy!

Anna Lewandowska zdradziła sekret swoich miękkich ust. Pokochasz go!

 

Jak powiększać usta metodą baby doll lips?

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym poprawia ich kontur, ma silne działanie nawilżające i wygładzające. Polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego tak, aby uwydatnić środkową część warg. W ten sposób podkreśla łuk kupidyna i wywija dolną wargę. Przed wykonaniem zabiegu na usta nakłada się krem znieczulający, a następnie, gdy zacznie działaś, wprowadza się w nie kwas hialuronowy. Cała procedura trwa około trzydziestu minut. Po zabiegu możesz się spodziewać lekkiej opuchlizny, wrażliwości i zaczerwienienia.

 

Samodzielne powiększanie ust w 60 sekund. Efekt? Genialny!

Efekty najpopularniejszego zabiegu na Instagramie

Końcowy efekt zabiegu widoczny jest dopiero po około trzydziestu dniach od zabiegu. Utrzymuje się nawet do 12 miesięcy! Zabieg wypełnia usta, poprawia ich kontur. Za jego pomocą można zniwelować dysproporcje, jeśli takie istnieją. Polega on na podkreśleniu łuku kupidyna i uwypukleniu środowej części ust. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, musisz pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji ust. Dbaj o higienę, ogranicz spożycie alkoholu, unikaj nadmiernego wysiłku fizycznego i nie masuj ani nie uciskaj miejsca zabiegu. W ten sposób uzyskasz przepiękny i naturalny efekt. Jak Ci się podobają usta powiększone tą metodą?

Sonda

Baby doll lips

Wykonywałaś zabieg powiększania ust?