Wszyscy mamy problem z wypryskami. Pojawiają się nagle i czasami przesiadują zdecydowanie za długo na naszej twarzy. Nic więc dziwnego, że tyle osób na świecie nieustannie szuka natychmiastowego sposobu na pryszcze. Odłóż na bok pastę do zębów i poznaj nowość od “Yes, To” – naklejki punktowe na pryszcze, które wyprzedają się w kilka minut na stronie ASOS. W czym tkwi ich fenomen?

ZOBACZ TEŻ: JAK ODRÓŻNIĆ PRYSZCZE HORMONALNE OD ZWYKŁYCH? ZOBACZ, JAK SIĘ ICH POZBYĆ!

Kropki od “Yes, To”, które noszą nazwę “Tomatoes Detoxifying Charcoal Zit Zapping Zots”, to punktowe naklejki, które są stworzone z węgla aktywnego, kwasu salicylowego oraz… ekstraktu z pomidorów. Jak zapewnia producent, te maleństwa oczyszczają miejsce z infekcją, pozbywając się plam i źródła infekcji w kilka godzin. A i w 95% są stworzone z naturalnych składników, także możesz pożegnać się z chemikaliami, parabenami, silikonem. Kolejny powód, by inwestować w wegańskie kosmetyki!

Dodatkowym plusem jest to, że paseczek z pomidorowymi naklejkami możesz zabrać również w podróż. Nie zajmują dużo miejsca i nie wyglądają źle, kiedy nałożysz je na twarz. Są za to trochę zabawne.

ZOBACZ TEŻ: Z pryszczy na twarzy można sporo wyczytać. Ich umiejscowienie zdradza, co Ci dolega

Czy pachną pomidorami? Tego niestety nie wiemy. Wiemy natomiast, że jest delikatny problem z dostępnością tego produktu. Wyprzedaje się każdy drop, jaki zostaje wrzucony na ASOS’a – ostatnio wyprzedanie całego magazynu zajęło klientkom 4 dni.

Paseczki od YES TO znajdziesz TUTAJ , tak gdybyś chciała ustawić się w kolejce. Za 24 kropeczki zapłacisz niecałe 50 zł.

Myślicie, że tym razem faktycznie znaleziono skuteczny lek na wypryski?