Selena Gomez to uwielbiana przez wszystkich młoda gwiazda, która jest inspiracją dla wielu dziewczyn na całym świecie. Otwarcie mówi o swoich problemach, czym zyskuje jeszcze większą sympatię. Jest ceniona także za świetne wyczucie stylu. Na Instagramie śledzi ją aż 152 miliony użytkowników, którzy chętnie naśladują jej stylizacje.

20 NAJPIĘKNIEJSZYCH KOLOROWYCH STYLIZACJI PAZNOKCI NA LATO

Wpływ Gomez na młodych ludzi jest naprawdę silny. Artystka wspiera osoby chorujące na depresje, walczy o prawa kobiet, udziela poparcia dla środowisk LGBT… Do tego jest piękna i niezwykle utalentowana. Nic dziwnego więc, że wiele osób chce ją naśladować, a każda rzecz, którą na siebie założy, szybko staje się trendem.
Wszystko wskazuje na to, że dzięki Gomez wiemy już, jaki kolor paznokci będzie rządził tego lata. Wbrew przewidywaniom nie będą to wcale neony. Artystka postawiła na brzoskwiniowy pomarańcz, który pięknie podkreśla opaleniznę i idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat.

Jesteśmy pewne, że nawet jeśli twierdzicie, że pomarańczowy to nie wasz kolor – szybko zmienicie zdanie. Naszym zdaniem wygląda obłędnie!

Zdjęciem manicure pochwalił się na Instagramie Tom Bachik, manikiurzysta gwiazdy.