Zabiegi i kosmetyki anty-aging zwykle skupiają się na okolicach czoła i zmarszczkach wokół oczu. Ręce natomiast zasługują na tyle samo uwagi. Oznacza to, że kremy i maseczki mogą czynić cuda również na skórze dłoni. I wierzcie lub nie, ale dobranie odpowiedniego koloru lakieru do paznokci może nadać dłoniom bardziej młodzieńczy wygląd.

Na szczęście jeden z klasycznych odcieni, którego nigdy nie będziemy miały dosyć, uważany jest za najlepszy kolor anti-aging. Jego jasny odcień odwraca uwagę od wszelkich skaz na skórze, kładąc nacisk na lśniący, jasny manicure.

ZOBACZ TEŻ: CZARNY MANICURE NA KAŻDĄ OKAZJĘ- 20 NAJPIĘKNIEJSZYCH INSPIRACJI I WZORÓW

Nie wszystkie jasne odcienie są sobie równe. Wybieraj jasne czerwienie zamiast błękitów. Sprawią, że żyły, plamki i linie staną się jeszcze bardziej widoczne. Najlepszą częścią malowania paznokci na czerwono jest to, że jako jeden z najbardziej klasycznych manicure’ów, sprawdza się w dosłownie każdej sytuacji.

Poniżej przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych czerwonych lakierów, które sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądały na młodsze! Miałyście przyjemność korzystać, z któregoś z nich?

ZOBACZ TEŻ: TA MAŁA NAKLEJKA NA PAZNOKIEĆ POMOŻE UCHRONIĆ CIĘ PRZED NOWOTWOREM SKÓRY!

Co o tym myślicie?