Trendy w pielęgnacji paznokci dopasowują się do wciąż zmieniającej się mody. W każdym sezonie króluje inny rodzaj manicure, inne zdobienia na paznokciach i przede wszystkim – inne kolory lakierów. W zeszłym roku w modzie był ultrafiolet, bo to właśnie ta barwa została nazwana kolorem roku przez prawdziwą wyrocznię, czyli Instytut Pantone. A jaki kolor w manicure będzie rządził rokiem 2019?

ZOBACZ TEŻ: 100 LAT TRENDÓW W MANICURE. TAK ZMIENIAŁY SIĘ PAZNOKCIE NA PRZESTRZENI LAT

Zgodnie z decyzją Instytutu Pantone w roku 2019 będzie królował kolor Living Coral, czyli słoneczny odcień koralowy. Warto dodać, że ten wybór jest nieprzypadkowy – nawiązuje do podwodnego i bajkowego świata egzotycznych raf koralowych, które niestety są zagrożone całkowitym wymarciem. W związku z tym Instytut Pantone zwraca uwagę na problem ochrony środowiska i jego zasobów naturalnych.

Pierwsze marki już zareagowały na to, że Living Coral będzie rządził rokiem 2019 i dostosowują swoje produkty do tego trendu. W kolekcji lakierów hybrydowych hi hybrid znajdziecie cztery wyjątkowe odcienie, które idealnie wpasowują się w najgorętszy trend roku. Dzięki temu każda fanka stylizacji paznokci będzie mogła samodzielnie zafundować sobie modny, koralowy manicure.

ZOBACZ TEŻ: WYGLĄDA LUKSUSOWO, A JEST MEGA PROSTY DO WYKONANIA. NOWY TREND W MANICURE

Do jego wykonania będą potrzebne lakiery hybrydowe o numerach #123, #200, #202 i #214. Możesz wybrać tylko jeden z nich, albo łączyć je ze sobą w dowolny sposób. Wszystko zależy od twojej inwencji twórczej. Gwarantujemy jedno – słoneczna rafa koralowa na paznokciach skutecznie doda ci energii w ten szary, zimowy okres!