Teoretycznie maseczka z glinki o wartości 8 dolarów i nie skażona influenserami nie powinna wywoływać większego zachwytu. Jej niezwykle niepozorne opakowanie również nie sprawia, że chce mieć ją każdy celebryta. A jednak Aztec Secret jest kosmetykiem, którym zachwyciły się setki kobiet z całego świata.

6 DOMOWYCH MASECZEK, KTÓRE POKOCHASZ

Zatem, co kryje się w tym małym pudełeczku? Glinka bentonitowa, która pochodzi z popiołu wulkanicznego! Znana jest ze swojej zdolności absorbowania toksyn, metali ciężkich i zanieczyszczeń. Jest bogata w detoksykujące minerały, w tym wapń, sód i aluminium, które są korzystne dla skóry tłustej lub trądzikowej.

Jeśli kiedykolwiek obudziłaś się z małą armią pryszczy na twarzy, zastanów się. Być może powinnaś dołączyć do starożytnego klubu piękności. Być może będzie to Twoja najszybsza i najskuteczniejsza obrona przed trądzikiem. Jedna łyżka stołowa suchej sproszkowanej glinki, jedna łyżka wody i maseczka gotowa. Możesz dodać również łyżkę miodu.

5 NATURALNYCH PRODUKTÓW, KTÓRYCH NIGDY PRZENIGDY NIE POWINNAŚ NAKŁADAĆ NA TWARZ!OKOCHASZ

Po zakończeniu mieszania składników nałóż cienką warstwę maski na twarz. Gdy glinka wyschnie, cała Twoja twarz zacznie pulsować i „sztywnieć”. To normalne. Po wyschnięciu maski delikatnie spłucz ją letnią wodą i rozkoszuj się widokiem cery, która jest jaśniejsza, ściągnięta i wolna od trądziku.

Tej maseczki używali Aztekowie! Teraz zachwyca beauty fanatyczki z całego świata