Damska torebka to ocean bardzo potrzebnych rzeczy. Nie bez powodu mężczyźni często śmieją się, że niczego nie można w nich znaleźć. Ja osobiście noszę małą listonoszkę przewieszoną przez klatkę piersiową i też nigdy nie jestem w stanie z niej wyjąć tego, czego akurat potrzebuję. Znam też kobiety, które są rekordzistkami w noszeniu dziwnych rzeczy w torebkach – moja bratowa, która jest inżynierem, nosiła kilka miesięcy klucz francuski, przyjaciółka, która ma obsesję na punkcie ust, wyjęła kiedyś 16 różnych szminek. Słyszałam też o dziewczynie, która nosi przy sobie… konstytucję. Ostatnio wpadłam na rzecz, która odnajdzie się w torebce każdej kobiety. Szczególnie tej bardzo zabieganej. Przedstawiam Wam kompaktowy suchy szampon!

ZOBACZ TEŻ: 7 NIEOCZYWISTYCH ZASTOSOWAŃ SUCHEGO SZAMPONU! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁAŚ!

Może zanim zaczniemy, zajrzyj do swojej torebki. Wyjmij wszystkie rzeczy, które tak naprawdę przydały Ci się ostatni raz jakiś miesiąc temu, ale nosisz je “tak na wszelki wypadek”. Założę się, że wśród znalezionych rzeczy będą też szminki, chusteczki suche bądź nawilżane, podkład bądź puder i inne, równie ważne rzeczy. Muszę Cię zmartwić, bo właśnie znalazłam jedną rzecz, która zdecydowanie przyda Ci się w tym misz maszu – jest nią suchy szampon w kompakcie.

Dlaczego akurat szampon w kompakcie? Bo idealną fryzurę bardzo łatwo zepsuć. No i nigdy nie wiesz, kiedy akurat ktoś w pracy zarządzi zbiorowe selfie z powodu czyichś urodzin w dniu, w którym nie chciało Ci się myć włosów. Albo czy nie zostanie zorganizowane spontaniczne wyjście integracyjne. Musisz być gotowa!

W środku znajdziesz małe lusterko, które pomoże Ci dyskretnie poprawić fryzurę bez pryskania i robienia zamieszania wokół Twojej osoby. Dzięki pędzelkowi, który również jest częścią zestawu, łatwo pozbędziesz się nadmiaru proszku, kiedy fryzura już zostanie poprawiona.

Bardzo pozytywną wiadomością jest również skład szamponu: nie zawiera parabenów, siarczanów, za to ma ochronę przed UV czym zabezpiecza cebulki oraz skórę głowy przed nadmiernym promieniowaniem. Wystarczy posypać włosy proszkiem, wyczesać je porządnie pędzelkiem i tyle! Kilka minut i po kłopocie!

ZOBACZ TEŻ: Czy suchy szampon jest szkodliwy? 5 kosmetycznych pytań, które zawsze chciałaś zadać

Wśród produktów marki STYLEDRY znajdziesz też czepek z turbanem, który ochroni Twoje włosy przed zwilżeniem pod prysznicem, bibułki do oczyszczania włosów z łoju oraz wyżej wspomniany suchy szampon w kompakcie. Założycielka jest zdania, że częste mycie włosów bardzo je osłabia i wierzy w to, że powinno się je szorować najrzadziej, jak to możliwe.

Co Wy na to?