Każda z nas marzy o rzęsach, które będą długie bez przedłużania czy używania maskary. Jest to oczywiście możliwe. Należy wprowadzić kilka prostych zasad do pielęgnacji, które poprawią ich kondycję.

Mascara Cocktailing. Mieszanka, która daje niewiarygodnie długie i podkręcone rzęsy

Rzęsy stanowią wykończenie makijażu. Sprawiają, że oko wydaje się większe. Na rynku istnieje wiele alternatyw naturalnych rzęs, ale znajdziemy też wiele odżywek czy olejków, które mają polepszyć stan naturalnych włosków.

Jak polepszyć stan rzęs?

  • Stosuj oliwę z oliwek jako odżywkę do rzęs. Nie tylko świetnie je nawilży, ale także uaktywni ich wzrost, a dodatkowo wzmocni ich budowę.
  • Olejek rycynowy to jeden z najbardziej popularnych produktów, który wzmacnia i zapewnia naturalną barierę, zagęszcza oraz wydłuża włosy.
  • Pomadki ochronne do ust działają jako produkt wzmacniający rzęsy. Odrobinę balsamu do ust i wmasuj w linie rzęs gdy powieka będzie zamknięta. Jeszcze lepsze efekty możemy uzyskać gdy pomadka jest bogata w naturalne składniki.
  • Zielona herbata to znakomita opcja dla osób, które borykają się z wypadaniem rzęs. W przestudzonym naparze zamocz szczoteczkę, a następnie przeczesz nią rzęsy.
  • Nie nadużywaj przyklejania sztucznych rzęs. Zakładaj je tylko na specjalne okazje. Ograniczysz wtedy ryzyko wypadania i wyrwania rzęs.
  • Wykonuj dokładany demakijaż. Resztki makijażu mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na skórę. Mogą powstawać także stany zapalne, które osłabiają strukturę włosa.

Ten niesamowity trend sprawi, że zaczniesz olśniewać. Genialnie wyszczupla twarz i nadaje rysom szlachetności

Sonda

rzęsy

Codziennie używasz maskary do rzęs?