Z trądzikiem walczymy na różne sposoby. Produktów regulujących jego nasilenie jest wiele. Podczas gdy naukowcy pracują nad wynalezieniem pierwszej szczepionki na trądzik, my przychodzimy do was z nieco bardziej naturalną metodą. Pewna nastolatka wyleczyła trądzik rośliną, którą wyhodowała w domu. Dzięki swojej domowej metodzie stała się popularna.

Każda z nas słyszała o sokach z aloesu i wykorzystywaniu tej rośliny w łagodzeniu oparzeń słonecznych. Czy wiecie, że to właśnie dzięki niej można pozbyć się trądziku raz na zawsze? Aloes wyleczy nie tylko nieestetyczne wypryski, ale też poprawi kondycję włosów, skóry oraz paznokci!

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE! POWSTAJE PIERWSZA SZCZEPIONKA NA TRĄDZIK!

Dzięki wysokiemu stężeniu aminokwasów, witamin i minerałów, aloes działa nawilżająco, detoksykuje i obniża poziom cholesterolu we krwi. Zawiera duże ilości polisacharydów, które wzmacniają układ odpornościowy. Złożony ze przeciwutleniaczy jet nie tylko wspaniałym suplementem, ale i niezastąpionym składnikiem kosmetyków.

Karina Bañuelos wykorzystała go do walki z dokuczającym jej od lat trądzikiem. Aloes wyhodowała w ogrodzie. Maseczkę z aloesu stosowała kilka razy w tygodniu. Efekt jest dosłownie oszałamiający. Poniżej znajdziecie zdjęcia nastolatki. Prawda, że aloes robi niesamowitą różnicę?

ZOBACZ TEŻ: CO JEST LEPSZE DLA SKÓRY PODATNEJ NA TRĄDZIK? KREM BB CZY CC?

Czujecie się przekonane?

🙂

Post udostępniony przez Karina Bañuelos (@ho1y_kay)

updated skin care routine coming soon, stay tuned 😉

Post udostępniony przez Karina Bañuelos (@ho1y_kay)