Temat zagrożeń płynących z opalania, nie tylko w solarium, ale i na słońcu, co roku powraca niczym bumerang. Niby jesteśmy świadomi ryzyka, które niesie za wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych, jednak często nic z tym nie robimy… Regularnie przypominamy Wam, jak ważna jest odpowiednia ochrona i stosowanie kremu z filtrem. Okazuje się, że z roku na rok przybywa również „pomocników” w ochronie skóry przed szkodliwym promieniowaniem.

ZOBACZ: DOZOWNIKI KREMU Z FILTREM NA ULICACH MIAST? ŚWIETNY POMYSŁ!

Nie będzie pewnie dla Was wielkim zaskoczeniem, że po raz kolejny pomoc oferuje marka La Roche Posay. Rok temu pisałyśmy Wam o ich genialnym plastrze, który naklejamy na skórę i który regularnie przypomina nam o nakładaniu kremu z filtrem.


Myślałyście, że marka na tym poprzestanie? Nic z tych rzeczy! Idzie o krok dalej i prezentuje następce plastra – naklejkę na paznokieć. Marka zdradza, że funkcja naklejki jest dokładnie taka sama, lecz jej rozmiar jest znacznie mniejszy niż jej poprzednik. Naklejka ma zadebiutować już w 2019 roku i nie możemy się jej doczekać!

ZOBACZ: 6 RZECZY, ZA KTÓRE TWÓJ DERMATOLOG BĘDZIE CI WDZIĘCZNY

Chciałybyście ją przetestować?