Każda z nas chciałaby zdobyć przepis na wiecznie młody wygląd. Matkce trójki dzieci Abigail O’Neill chyba się to udało. 44-letnia kobieta jest porównywana do swojej córki. Ludzie na ulicy myślą, że są siostrami! Jaki jest jej przepis na piękno?

Kobieta wygląda jak jej nastoletnia córka, mimo że różnica wieku jaka jest pomiędzy nimi wynosi ponad 20 lat. Abigail bardzo dba o swój wygląd, a jej sekretem jest ograniczenie makijażu i skupienie się na pielęgnacji skóry.

ZOBACZ TEŻ: BÓL W NODZE SKOŃCZYŁ SIĘ AMPUTACJĄ. KOBIETA WYGRAŁA WALKĘ I DZIŚ JEST MODELKĄ

Abigail pracuje jako modelka, dlatego jej codzienna rutyna piękna składa się głównie z naturalnych kosmetyków, które bardzo często przygotowuje samodzielnie. Wybiera składniki takie jak: aloes, miód, sól morska, olej kokosowy i olejki eteryczne.

I chociaż czasem nosi makijaż podczas sesji zdjęciowych, na co dzień stara się go unikać. Idąc po ulicy z moimi dziećmi, ludzie często mówią mi, że wyglądamy jak rodzeństwo. Kiedy tłumaczę, że jestem ich matką, nie mogą w to uwierzyć – tłumaczy Abigail.

Kobieta wyjaśnia, że sekretem tak młodego wyglądu jest pielęgnacja skóry, oparta w 100 procentach na naturalnych kosmetykach i zrównoważonej diecie, bogatej w warzywa i owoce. Uważa, że skupienie się na dostarczaniu skórze cennych antyoksydantów, witamin i minerałów to klucz do sukcesu.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA Z ZESPOŁEM DOWNA STAJE SIĘ NOWĄ AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BENEFIT

Zgadzacie się z nią?