Jeżeli natura obdarzyła Cię wrażliwą cera, a dodatkowo ma ona skłonności do atopii, dobór właściwych kosmetyków staje się nie lada wyzwaniem. Z jednej strony muszą być maksymalnie delikatne, a z drugiej – skutecznie odżywiać i nawilżać cerę. Dziś przedstawiamy kosmetyki marki Solverx ®, których skład bazuje na 99% składników pochodzenia naturalnego. Ich skuteczność tkwi w ekstraktach roślinnych oraz innowacyjnie skomponowanych formułach. Teraz dostępne są w zestawie zawierającym żel do twarzy, tonik i krem, czyli wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji!

Kosmetyki Solverx ® co je wyróżnia?

Wszystkie produkty zawierają selektywnie dobrane składniki. Użyte oleje i perfumy nie wywołują uczuleń nawet u osób z tendencją do alergii, nie zawierają też konserwantów.

solverx

Kluczowe składniki:

– kwas laktobionowy – działa przeciwzapalnie, łagodząco jak i mocno nawilżająco;
– kompleks oleju z wiesiołka oraz ekstraktów roślinnych z lukrecji i krwawnika
– wygładza skórę, redukuje zmarszczki i mocno regeneruje skórę;
– ekstrakt z maliny moroszki – pełni funkcje pielęgnacyjne i dodatkowo zabezpiecza utrzymanie czystości mikrobiologicznej kosmetyku.

Zestaw Home Set Solverx ® Sensitive Skin for women

To domowy zabieg złożony z 3 komplementarnych produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. 3 podstawowe kroki pielęgnacji twarzy – oczyszczanie, tonizacja i pielęgnacja – to klucz do zachowania zdrowej cery. Regularne powtarzanie tego rytuału sprawi, że skóra stanie się z czasem mniej podatna na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych i wzmocni swoje funkcje odpornościowe. Będzie też nawilżona i promienna.

skóra wrażliwa

Formuły produktów w zestawie wywierają wielokierunkowe działanie na skórę. Wpływają na większość elementów związanych z defektem bariery naskórkowej. Łagodzą podrażnienia i stan zapalny, a także intensywnie pielęgnują reaktywną cerę. Zapewniają optymalne nawilżenie i odżywienie naskórka.

Cena zestawu: 54,99 zł

 

Materiał partnera