Od naturalnego, francuskiego manicure’u po szalone, kolorowe wzory. Nowe trendy w stylizacji paznokci przechodzą nasze oczekiwania. Wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza że do ich grona dołączył nowy. Zabawny, kolorowy i przyciągający uwagę, chodzi o manicure z największymi dziełami Pabla Picasso. Brzmi interesująco?

Hasztag #picassonails podbija Instagram. Fanki malarza tworzą małe dzieła sztuki na swoich paznokciach. Niektórzy dokładnie odtwarzają dzieła hiszpańskiego artysty, inni tworzą własną sztukę, inspirując się jedynie jego stylem. Ich fenomen tkwi w tym, że nie ważne, w jakim kolorze i w jaki sposób są wykonane, zawsze wyglądają rewelacyjnie.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA ZDJĘŁA TIPSY PO 6 LATACH. JEJ PAZNOKCIE WYGLĄDAJĄ FATALNIE (FOTO)

Możesz ozdobić swoje dłonie na kilkadziesiąt sposobów, nadal pozostając w tym trendzie. Chcesz odtworzyć któryś z obrazów tylko na jednym paznokciu? Świetnie, wystarczy, że resztę pomalujesz na pasujący kolor. Masz ochotę zaszaleć?

Przypomnij sobie, gdy jako mała dziewczynka malowałaś każdy paznokieć na inny kolor i zrób to samo tylko z kompozycjami Picassa. Preferujesz delikatny manicure? Nie ma problemu i dla Ciebie coś się znajdzie. Potrzebujesz inspiracji? Zerknij na zdjęcia poniżej.

ZOBACZ TEŻ: HIT NA WIOSNĘ: MANICURE Z KWIATAMI W ROLI GŁÓWNEJ (FOTO)

Jesteśmy ciekawe, który artysta będzie następny. Jackson Pollock?