Kylie Jenner jest właścicielką jednej z największych marek kosmetycznych. Jej produkty do makijażu Kylie Cosmetics cieszą się ogromną popularnością. Celebrytka ma trochę mniej szczęścia, jeśli chodzi o pielęgnację skóry.

Internauci nie zapomnieli jeszcze o jej kompromitacji z filmikiem, na którym młoda miliarderka pokazuje w jaki sposób „oczyszcza twarz” kosmetykami własnej marki Kylie Skin. Co do samych produktów, niestety tu również nie obyło się bez wpadek. Peeling z drobinkami z orzechów został przyjęty co najmniej mało entuzjastycznie. Wiele osób twierdziło, że to produkt, który pod żadnym pozorem nie powinien być używany do oczyszczania twarzy, ponieważ może doprowadzić do podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Kompromitacja Kylie Jenner. Fani wyśmiali jej sposób pielęgnacji skóry

Najwyraźniej Kylie ma zamiaru rezygnować z roli ekspertki od pielęgnacji. Tym razem młoda celebrytka pokazała swoją wieczorną rutynę dbania o cerę. Jej sekretem jest tylko jeden kosmetyk!

Aby zachować lśniącą, gładką skórę celebrytka korzysta z naturalnych, organicznych olejków. Jej ulubieńcem jest Olej Jojoba, który dba o nawilżenie skóry, łagodzenie stanów zapalnych oraz wygładzenie drobnych zmarszczek.

To zdjęcie Kylie Jenner to dobra reklama jej nowych kosmetyków do pielęgnacji?

Kylie zdradziła również konkretną markę kosmetyku. Opowiadając o swojej wieczornej rutynie pielęgnacyjnej, pokazała opakowanie swojego ulubionego olejku, który kosztuje zaledwie 10 $. Jak na miliarderkę i właścicielkę jednej z największych kosmetycznych marek, Kylie wcale nie wydaje fortuny na kosmetyki, wybierając naturalne produkty.

instagram/Kylie Jenner