Gęste brwi nadal rządzą wśród makijażowych trendów. I chociaż przez chwilę wśród artystów makijażu pojawił się pomysł na cienkie kreski, których inspiracją były lata 20. to jednak mocno podkreślone brwi stały się częścią codziennego makijażu, z którego wciąż nie chcemy zrezygnować.

Jeśli Twoje włoski nie są jednak na tyle mocne i gęste, by móc swobodnie je stylizować, na pomoc przychodzi jeden prosty trik, dzięki któremu uzyskasz spektakularny efekt.

Kluczem do uzyskania krzaczastych, gęstych brwi jest cierpliwość, cienki pędzel i coś, czego pewnie się nie spodziewałaś – mydło (najlepiej użyj takiego, które jest polecane do skóry wrażliwej).

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNY WYRZUCAJĄ PĘSETY I ZAPUSZCZAJĄ LWIE BRWI! NOWY TREND W STYLIZACJI!

Aby stworzyć naturalnie wyglądające brwi, w stylu Gigi Hadid, potrzebujesz tych produktów:

Przezroczysty żel do brwi
Delikatne mydło w kostce
Skośny pędzelek do brwi
Szczoteczka do brwi
Pomada do brwi
Korektor

Masz już wszystkie produkty? No to zabieramy się do pracy!

Weź czystą, lekko wilgotną szczoteczkę i delikatnie nabierz na nią odrobinę mydła. Następnie przeczesz włosy szczoteczką z mydłem – wyczesuj je do góry, aby nadać im lekko krzaczasty wygląd. Mydło będzie przylegać do włosków, dzięki czemu będą one wyglądały na grubsze.

Następnie używając sztywnego, zakrzywionego pędzla, stwórz podobne do włosków pociągnięcia, w miejscach, gdzie Twoje brwi są rzadkie.

ZOBACZ TEŻ: ZYSKAJ GĘSTE BRWI TYM JEDNYM NATURALNYM SPOSOBEM! ZDZIWISZ SIĘ JAKIE TO PROSTE!

Wypełniając brwi, pamiętaj, by robić to powoli i dokładnie, tak aby efekt końcowy wyglądał naturalnie. Pomiędzy kolejnymi pociągnięciami pędzla przeczesuj włoski szczoteczką.

Kiedy skończysz, weź korektor, dzięki któremu oczyścisz i wyrównasz krawędzie brwi, tworząc pożądany kształt. Wybierz jaśniejszy odcień pod łukiem, który doda nieco rozświetlenia.

Na koniec zabezpiecz wszystko za pomocą przezroczystego żelu do brwi, ale uważaj, by nie zepsuć swojej ciężkiej pracy! Gotowe!

Gigi… czy to Ty?