Jakiś czas temu obiecywaliśmy, że zamieścimy recenzję preparatu Revitalash, mającego wspomagać stan, kondycję i wygląd rzęs i brwi. Więcej na jego temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule.

Jedna z redaktorek testowała preparat – należy nakładać go codziennie wieczorem, na czyste powieki, tuż przy nasadzie rzęs.

Pierwsze efekty mają być widoczne po ok. 4 tygodniach. To tzw. pierwsze drgnienie rzęs. Na wyraźny rezultat trzeba poczekać ok. 4 miesiące.

Jak było w jej przypadku?

– Preparat nakładałam codziennie od początku grudnia na górne rzęsy i na brwi. Trudno mi ocenić zmianę, bo oglądam się w lustrze codziennie. Na pewno jednak widzę, że rzęsy wzmocniły się. Kiedy maluję je tuszem, robią wrażenie ciut dłuższych – przekonuje.

– Uzbroiłam się jednak w cierpliwość. Porównam efekt za 3, 4 miesiące. Opakowanie starcza na 5 miesięcy codziennego stosowania, więc można będzie wówczas ocenić działanie preparatu – dodaje.

Pierwszy efekt możecie zobaczyć na zdjęciach:


Tak wyglądały rzęsy i brwi przed rozpoczęciem kuracji – „nagie”, bez makijażu.


Tak wyglądają rzęsy i brwi po ok. 5 tygodniach codziennego stosowania. To tzw. pierwsze drgnienie. Właściwy efekt widać po 4-5 miesiącach.