Dla tych, którzy zapomnieli o przygotowaniach do tej wyjątkowej nocy, bije właśnie ostatni dzwonek. Sukienka czeka w szafie, a co z naszym ciałem? Warto o nie szczególnie zadbać. Podpowiadamy Wam jak to zrobić:

1. 3 dni przed sylwestrową nocą starajcie się nie jeść po godzinie 18:00 i pijcie litr wody mineralnej z cytryną. Dzięki temu unikniecie obrzmiałego brzucha, uczucia ciężkości, szarej cery.

2. Osoby chcące uzyskać słoneczny odcień opalenizny powinny pomyśleć o samoopalaczu, który nada złoty kolor skórze (nie pomarańczowy). W zależności od pożądanego efektu, powinno się go zastosować od trzech do jednej aplikacji. Polecamy Samoopalacz Loreal Sublime Bronze, który nie pozostawia pomarańczowych plam, przyjemnie pachnie i idealnie się rozprowadza na skórze (cena: około 40 zł). Pamiętajcie o użyciu peelingu przed nałożeniem samoopalacza.

3. Wszystkie ważne szczegóły takie jak: manicure, henna brwi, depilacja nie powinniście zostawiać na ostatnią chwilę tzn. na dwie godzinny przed wyjściem. Warto to zrobic tego samego dnia, ale znacznie wcześniej, tak, aby uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z ewentualnymi wypadkami przy pracy i brakiem czasu na ich poprawienie (źle pomalowany paznokieć, zacięcia itp.).

4. Do przetańczenia cała noc, zatem aby czuć się cały czas świeżo i wygodnie nie smarujcie ciała w dniu wyjścia tłustymi balsamami, które będą spływać podczas tańca razem z potem. Zastąpcie go talkiem do ciała z drobinkami złota, który rozświetli ciało i jednocześnie zmatowi skórę. Wasz partner w trakcie tańca z przyjemnością będzie chciał się do Was przytulać.

5. To, o czym każda z nas zapomina: przygotowana dodatkowa para rajstop. Każda z nas przeżywała stres, kiedy podczas przygotowań okazywało się, że w rajstopach mamy „oczko”. I co zrobić gdy w szafie brakuje dodatkowej pary…?

Wszystkie powyższe zalecenia nie osiągną swojego efektu bez najważniejszego elementu: dobrego samopoczucia. Wygląd kobiety odzwierciedla jej nastrój, zatem zadbajcie o to, aby tej nocy dobry humor Was nie opuszczał.