Zmagania z trądzikiem są bolesne. Osoby, które się z nim borykają wiedzą, o czym mowa. Samoocena spada, pielęgnacja skóry jest dużo trudniejsza, a makijaż często nie spełnia oczekiwań. Sięgamy wtedy po różne specyfiki. W niektórych przypadkach sprawdzają się eksperymenty, a wspaniałym dowodem na tę teorię jest historia tej dziewczyny. Sięgnęła po tanią naturalną formułę, która całkowicie wyleczyła jej skórę.

ZOBACZ TEŻ: TA NASTOLATKA WYLECZYŁA TRĄDZIK, UŻYWAJĄC ROŚLINY, KTÓRĄ WYHODOWAŁA W DOMU!

23- latka z Glasgow zmagała się z trądzikiem przez przeszło dziesięć lat. Pierwsze objawy trądziku pojawiły się, kiedy była jeszcze nastolatką. Próbowała zwalczyć go antybiotykami, które nie przyniosły efektów oraz doprowadziły do uciążliwych migren. Jej życie zmieniło się, kiedy sięgnęła po mydło z dodatkiem olejku herbacianego i węgla aktywnego. Twierdzi, że jej skóra wróciła do normy w ciągu zaledwie kilku dni.

Potężne właściwości lecznicze olejku herbacianego są wykorzystywane od stuleci. Najpierw stosowali go rdzenni Australijczycy, później pierwsi osadnicy. W 2018 roku wciąż jest cudownym kosmetykiem pierwszej pomocy. Stosuje się go na skaleczenia, zadrapania i otarcia. Olejek herbaciany zmniejsza ryzyko infekcji, wspomaga proces gojenia się skóry, redukuje przebarwienia oraz trądzik. I choć Hanna Muir za mydło zapłaciła około 6 funków, olejek z drzewa herbacianego można kupić w aptece już za około 10 zł.

ZOBACZ TEŻ: PIĘKNA BEAUTY BLOGERKA POKAZAŁA SWÓJ MAKIJAŻ! INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ!

Korzystałyście z niego?