Domowe sposoby na pryszcze niejednokrotnie okazują się pielęgnacyjnym strzałem w dziesiątkę! Ta metoda sprawi, że niedoskonałości staną się mniejsze, mniej zaczerwienione i szybciej znikną. Ten sposób da natychmiastowe efekty, a stosowany regularnie pozwoli pozbyć się niedoskonałości. Lodowa kuracja na pryszcze naprawdę działa! Chociaż nie jest dla każdego…

Wszyscy na Tik Toku piją teraz tę tajemniczą miksturę. To nowe lekarstwo na trądzik i niedoskonałości skóry?

Jak powstaje trądzik?

Aby zrozumieć, kiedy lodowa kuracja na pryszcze jest najskuteczniejsza, należy przypomnieć sobie, jak dokładnie wygląda powstawanie trądziku. Pryszcz jest ropną zmianą na ciele, pojawia się w przypadku stanu zapalnego w okolicy zaskórników. Powstaje on na skutek nadmiernej produkcji sebum w połączeniu z zanieczyszczeniem, np. kurzem. W ten sposó zamyka się ujście mieszka włosowego i pojawia się stan zapalny. Lodowa kuracja może zapobiec pojawieniu się stanu zapalnego, o ile szybko zauważysz tworzącą się zmianę.

Wyciskanie pryszczy może skończyć się tragicznie! Ta kobieta żałuje na pewno!

Lodowa kuracja na pryszcze

Lód zmniejszy obrzęk skórny, pozwoli schłodzić i domknąć pory. Niweluje zaczerwienienia i lekko oczyszcza skórę. Jeśli tylko zauważysz pojawiającą się zmianę, zareaguj jak najszybciej – przyłóż kostkę lodu do powstającej zmiany i masuj delikatnie to miejsce przez 30 sekund. Czynność tę powtarzaj co kilka godzin aż do zniknięcia zmiany. Do wody, z której robisz kostki lodu, możesz dodać odrobinę soku z cytryny. W ten sposób jej właściwości będą mocniejsze. Już po pierwszym użyciu zaczerwienienie zacznie znikać, a obrzęk na tworzącym się pryszczu zmniejszy się. Polecamy wypróbować ten prosty sposób – naprawdę działa! A może już go stosowałyście?

UWAGA! Z tej metody nie powinny korzystać osoby z cerą naczynkową, ponieważ chłód może spowodować szybkie pękanie naczyń krwionośnych.