30-stopniowe upały dają się we znaki każdej z nas. Podczas nich odczuwamy dużo większe zmęczenie, momentami senność, jesteśmy o wiele mniej produktywne. Jednak to nie wszystkie negatywne skutki wysokich temperatur. Tak nieznośnie upalne dni wywołują u nas nadpotliwość. Przypomnimy Ci stary sposób naszych babć, który używany raz na jakiś czas daje fenomenalne efekty. Zobacz, jak zahamować nadpotliwość!

Ta marka odtworzyła zapachy z dzieciństwa i zamknęła je w kosmetykach

Dyskomfort podczas największych upałów

Jeśli cierpisz na nadpotliwość lub pocenie się jest dla Ciebie wyjątkowo dokuczliwe latem, z pewnością zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby sobie pomóc i zniwelować te przykre skutki upałów. Plamy z potu pod pachami bardzo często są źródłem naszej obniżonej pewności siebie oraz sprawiają, że czujemy się nieświeżo. Ile razy w swoim życiu ukrywałaś je i wstydziłaś się podnieść ręce do góry? Jak zahamować nadpotliwość i pozbyć się raz na zawsze problematycznych plam na ubraniach? Podpowiemy! Ten sposób wykorzystywały kobiety od pokoleń!

Antyperspirant nie działa? Prawdopodobnie stosujesz go w nieprawidłowy sposób

Jak zahamować nadpotliwość i pozbyć się problemu plam pod pachami

Używasz antyperspirantów, które nie działają? Wypróbuj ten delikatny domowy zabieg, do wykonania którego będziesz potrzebować cytryny i sody. Dzięki tej mieszance zapewnisz sobie świeżość i unikniesz zawstydzających plam na ubraniach. Ten trik jest bezpieczny nawet dla wrażliwej i alergicznej skóry. Przygotują jedną cytrynę i łyżeczkę sody oczyszczonej. Oba te składniki ograniczają wydzielanie potu. Ten domowy kosmetyk nie ma sobie równych, a czas jego wykonania to… DWIE minuty! Wyciśnij sok z cytryny oraz wymieszaj go z łyżeczką sody oczyszczonej. Nasącz nim wacik i delikatnie zacznij przecierać skórę pod pachami. PAMIĘTAJ, aby nigdy nie kłaść kosmetyku bezpośrednio na delikatną skórę. Po piętnastu minutach opłucz pachy czystą wodą i zastosuj dezodorant tak, jak robiłaś to do tej pory.

Próbowałyście kiedyś zastosować taki miks? A może zbyt obawiacie się reakcji Waszej skóry na sodę oczyszczoną? Ten sposób jest bezpieczny, ale musisz pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji!