Klasyczny manicure za sprawą Sally Hansen odchodzi do lamusa. Marka odpowiedzialna z niektóre z naszych ulubionych kolorów lakierów do paznokci wprowadza na rynek najładniejsze naklejki do paznokci 3D, jakie kiedykolwiek widziałyśmy!

Nowa gama produktów 3D Design jest dostępna w trzech odsłonach, które są bardzo łatwe w użyciu. Zestawy zawierają naklejki z figurami geometrycznymi w kształcie diamentów oraz delikatnymi motywami kwiatowymi. Według nas wygrywają te naklejki, które przypominają nasze ulubione zimowe swetry.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY NIKOMU NIEPOTRZEBNY BEAUTY TREND NA INSTAGRAMIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?!

Jeśli obraz paznokci w 3D delikatnie Cię przeraża, nie panikuj. Używanie nowych naklejek jest całkiem łatwe, nawet dla kobiet, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności. Madeline Poole, globalna ambasadorka kolorów Sally Hansen, wytłumaczyła proces tworzenia manicure’u.

Na paznokieć nałóż warstwę koloru i pozwól jej wyschnąć. Następnie użyj pęsety, aby nanieść naklejki. Po wykonaniu tych czynności reszta jest już banalnie prosta. Przyciśnij naklejki i nałóż na nie ostatnią warstwę lakieru. Obserwuj, jak projekt się ożywia. Ostatnia warstwa lakieru powinna być bardzo delikatna. W przeciwnym wypadku może zniekształcić wzór 3D.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUTKI ZACHWYCONE PAZNOKCIAMI NATALII SIWIEC! WIEMY GDZIE KUPIĆ TEN KOLOR!

Podobają się Wam?