Nie od dziś wiadomo, że trądzik to uciążliwa choroba, która odbija się nie tylko na kondycji skóry, ale także samopoczuciu. Wiele osób zmagających się z tym problem próbuje różnych metod, które nie zawsze są skuteczne. Od specjalistycznych leków, po drogeryjne kosmetyki i domowe mieszanki. Okazuje się, że to właśnie ten ostatni pomysł może być naprawdę pomocny. Tak było w przypadku tej dziewczyny.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA, KTÓRA CIERPIAŁA NA BOLESNY TRĄDZIK WYLECZYŁA GO W 5 PROSTYCH KROKACH!

Kobieta, która od wielu lat zmagała się z trądzikiem w końcu znalazła przepis na gładką skórę. Zdjęcia pokazujące, w jakiej kondycji jest teraz jej skóra są niesamowite. Tę metodę polecił dziewczynie jej brat, ale początkowo podchodziła do niej sceptycznie. Po dwóch tygodniach stosowania dziwnej mieszanki zobaczyła efekty. Jej skóra była w o wiele lepszym stanie.

Na czym polega sukces? Na początku dziewczyna dokładnie oczyszcza twarz, a potem rozpuszcza dwie łyżki soli w gorącej, ale nie wrzącej wodzie. Potem miesza wszystko i namacza w roztworze bawełniane płatki, dokładnie je wyciska i nakłada na twarz.

Kiedy płatki zrobią się zimne, zdejmuje je z twarzy – a całą czynność powtarza około 20 minut. Po tym czasie jest jeszcze jedna rzecz, którą wykonuje. Płucze twarz w wodzie, do której dolewa kilka kropel octu.

ZOBACZ TEŻ: MĘCZYSZ SIĘ Z TRĄDZIKIEM? DERMAPLANING TO TWÓJ OSTATECZNY RATUNEK

Kobieta twierdzi, że to właśnie te dwa składniki – sól i ocet, spowodowały to, że jej twarz jest znowu gładka – bez zmian trądzikowych i blizn.

Co Wy na to?