Pielęgnacja oparta na roślinnych recepturach i produktach tworzonych w zgodzie z naturą pozwala czerpać z niej to, co najlepsze. Marka DLA tworzy produkty, których składy opierają się na ziołach i sprawdzonych formułach czerpiących z polskich tradycji, o właściwościach zarówno kosmetycznych, jak i prozdrowotnych. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom i technologii pozwalającej pozyskać z natury to, co najlepsze, powstał specjalistyczny kosmetyk dla kobiet – Anyżowa Ziołomyjka, opracowana z myślą o szczególnych potrzebach delikatnej skóry i środowiska okolic intymnych. To jeden z flagowych produktów marki o ziołowym rodowodzie o działaniu kojącym, nawilżającym i regenerującym, z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji kobiecych stref intymnych. Receptura Ziołomyjki opiera się na przedwojennym tradycyjnym mydle potasowym, którego skuteczność od wielu lat docenia się zarówno w kosmetyce, jak i w kuracjach leczniczych.

Higiena i pielęgnacja intymna dla codziennych potrzeb twojej skóry

Jednym z najczęściej występujących problemów delikatnych stref intymnych jest wysuszenie błony śluzowej pochwy, powodujące zaczerwienienia oraz inne podrażnienia, co może skutkować infekcjami o podłożu bakteryjnym. Gdy dochodzi do zaburzenia mechanizmów ochronnych nabłonka pochwy, pojawiają się ubytki kwasu mlekowego, który wchodzi w skład środowiska pochwy. By odbudować naruszoną warstwę barierową, należy korzystać z produktów z przeznaczeniem do higieny intymnej o kompozycji przywracającej naturalną mikroflorę bakteryjną i komfort stref intymnych.

W kosmetykach do codziennego stosowania szczególnie cenione są składniki odpowiednie dla wymagającej troski i skłonnej do podrażnienia skóry. Te o działaniu bakteriobójczym i przeciwzapalnym oraz dostarczającym skórze odpowiedniego nawilżenia znajdują się w kompozycji Anyżowej Ziołomyjki marki DLA. To wyjątkowy produkt o naturalnie kojącym składzie przywracającym nawilżenie i uczucie świeżości, który dodatkowo wyróżnia się działaniem odmładzającym i regenerującym okolice stref intymnych.

Anyżowa Ziołomyjka – płyn do higieny intymnej

Wyjątkowo łagodny płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych o działaniu odmładzającym i odżywczym. O mały włos, a by nie powstał! I to dosłownie, bo pierwotnie miał być szamponem do włosów bazującym na przedwojennej recepturze mydła potasowego. Jednak „przypadków nie ma” – bo to same konsumentki prosiły o odmładzająco- pielęgnacyjny produkt do higieny intymnej. Wszak TAM też jest skóra wymagająca pielęgnacji. I tak powstała Anyżowa Ziołomyjka, która przywraca skórze jędrność, poprawia jej nawilżenie i koloryt, a także działa regenerująco na zmiany związane ze starzeniem się. Jego główne właściwości przyczyniają się do zachowania naturalnej bariery ochronnej skóry i korzystnej flory bakteryjnej.

Obraz1
1

Płyn do higieny intymnejAnyżowa Ziołomyjka marki DLA

Cena: 28 zł / 150 g

Anyż, obecny jako główny składnik w płynie do higieny intymnej, wyróżnia się działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym. Właściwości tej rośliny wspierają procesy odmładzające skórę w strefie intymnej, a zawartość olejku eterycznego i jego charakterystyczny aromat pobudza, działając jak naturalny afrodyzjak. Dla spotęgowania swojej skuteczności anyż został zestawiony z tatarakiem – antyseptykiem, który hamuje stan zapalny, oraz prawoślazem, wpływającym na nawilżenie i odżywienie skóry miejsc intymnych.

Składniki anyżowej Ziołomyjki

Anyż – jedna z przypraw stosowana w naszej kuchni, która przywędrowała na nasze stoły w średniowieczu. Najstarsze greckie notatki o roślinie mówią o jej odmładzającym charakterze. Zawiera olejek eteryczny, który nadaje charakterystyczny aromat. Ma również działanie pobudzające płciowo zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Jest znanym naturalnym afrodyzjakiem. Zawarte w olejku anetole mają silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, dlatego idealnie sprawdzi się u osób z powtarzającymi się infekcjami części intymnych.

Tatarak – antyseptyk, działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie. Hamuje stan zapalny.

Prawoślaz – doskonałe źródło śluzów, dzięki czemu doskonale nawilża i odżywia skórę miejsc intymnych. W medycynie ludowej stosowany do nasiadówek przy wszelkich stanach zapalnych.

Przywrotnik – zwany najlepszym przyjacielem kobiet. Działa przeciwbakteryjne, odmładzająco, ściągająco, przeciwzapalnie, hamuje aktywność elastazy.

Lawenda – dobrze odkaża skórę, poprawia krążenie krwi, przyspiesza gojenie stanów zapalnych.

Nagietek – dla skóry szczególnie wrażliwej i delikatnej. Ma doskonałe właściwości nawilżające, potrafi goić wszelkie podrażnienia i uszkodzenia skóry.

d-pantenol, alantoina – łagodzą wszelkie podrażnienia.

Kwas mlekowy – zapewnia prawidłowe pH stref intymnych, przywraca naturalną mikroflorę bakteryjną, zmniejszając ryzyko infekcji.Marka DLA to wyjątkowe i naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, włosów, a także produkty przeznaczone
do ekologicznego sprzątania domu, tworzone w oparciu o napary ziołowe. DLA jako jedyna marka kosmetyków na rynku polskim opracowuje swoje produkty czerpiąc ze świeżych naparów z ziół. Przygotowywane tradycyjną, sprawdzoną metodą napary ziołowe są wykorzystane jako baza każdego preparatu, zastępując wodę, która stanowi nawet 70% składu w produkcie kosmetycznym. Dzięki zastosowaniu tej wyjątkowej technologii Kosmetyki DLA posiadają wysokie stężenia substancji aktywnych, co przekłada się na ich moc i skuteczność, a co można zauważyć już po kilku zastosowaniach.

 

Artykuł sponsorowany