Jesteś aktywną użytkowniczką Pinteresta? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę, że uroda to jeden z najpopularniejszych tematów na tej platformie. Z tego wynika, że to właśnie Pinterest to najlepsze źródło inspiracji i najrzetelniejsza prognoza! Czego możemy się spodziewać przez najbliższe dwanaście miesięcy?

Dzięki wspaniałej możliwości dostępu do 48 milionów pinów związanych z fryzurami i kosmetykami, prognostycy trendów na Pintereście ujawnili, że w 2018 roku to rzęsy znajdą się na szczycie listy światowych beauty trendów. Pielęgnacja brwi wciąż pozostanie ważna jednak to pielęgnacja rzęs będzie zdecydowanym faworytem. Dokładnie? Odnotują 152% wzrost zapisanych wyszukiwań.

ZOBACZ TEŻ: MUSICIE ZOBACZYĆ PRAWO JAZDY TEJ BEAUTY BLOGERKI! JEJ ZDJĘCIE JEST LEPSZE NIŻ…

Zgoda, długie, gęste rzęsy były obiektem pożądania od zawsze, jednak nie można zaprzeczyć, że w ciągu kilku ostatnich lat koncentracja na rzęsach osiągnęła nowy poziom. Wszystko dzięki zabiegom przedłużania. Usługi te stały się bardziej powszechne niż kiedykolwiek.

Co, jeśli w 2018 roku nie będziesz chciała przedłużać rzęs? Czy możesz w pełni wykorzystać to, co już masz? Oczywiście! Poproś kosmetyczkę o wykonanie laminowanie rzęs. Popularne LVL to wyjątkowa metoda, która poprawia kondycję rzęs, wydłuża je i podnosi od samej nasady. Nawilżone i piękne rzęsy bez użycia maskary to spore ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu. Poniżej znajdziecie kilka rezultatów laminowania oraz proces zabiegu.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC ZROBIŁA LAMINOWANIE I BOTOX! POKAZAŁA ZDJĘCIE PRZED I PO…

Czy któraś z Was ma laminowanie za saobą?

Podzielcie się swoimi wrażeniami!