Najnowsze zasady dotyczące pielęgnacji opierają się na minimalizmie. Nadszedł czas na dokładne porządki i szczegółowe przyjrzenie się produktom zalegającym na łazienkowych półkach. A pomóc ma nam w tym najnowszy trend prosto ze Skandynawii.

Minimalistyczne podejście do piękna i odpoczynek od ciężkich formuł ukryte jest w słowie Lagom , które oznacza umiar. Chodzi więc o odłożenie na bok wszystkich zaawansowanych formuł i wieloetapowych procedur i skupieniu się na tym czego dokładnie potrzebuje nasza skóra.

CZY MASECZKI POD OCZY NAPRAWDĘ ROBIĄ RÓŻNICĘ? CZY SĄ TYLKO DOBRĄ REKLAMĄ?

Sam wybór kosmetyków wiąże się ze skandynawskim podejściem do pielęgnacji, które oparte jest na zrównoważonym podejściu i składnikach pochodzących z natury. Lekkie, odżywcze konsystencje kremów i delikatny makijaż to podstawy, z których na co dzień korzystają Skandynawki.

Produkty bazujące na roślinnych ekstraktach mają pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry i łagodzenia odczucia dyskomfortu. Zapewniając przy tym uczucie odświeżenia i regeneracji.

SKANDYNAWSKIE PIĘKNO. CZY ZRODZIŁO SIĘ WYŁĄCZNIE Z PEWNOŚCI SIEBIE?

Skandynawski sposób dbania o urodę to uzyskanie harmonii, na którą składa się zrównoważona pielęgnacja, ale także odpowiednia dieta i określony styl życia, którego podstawą jest życie w zgodzie z naturą.