Paznokcie hybrydowe, chociaż dają długotrwały efekt pięknych, zadbanych paznokci, to jednak wymagają przerwy w stosowaniu. Jak każdy lakier, również ten utwardzany w lampie uv oddziałuje bezpośrednio na płytkę paznokcia, znacznie ją osłabiając. Kruche i łamliwe można jednak zregenerować w bardzo prosty sposób – potrzeba do tego pasty i pudru, czyli akcesoriów niezbędnych do wykonania japońskiego manicure.

Chociaż wśród Japonek znany od setek lat, w naszych salonach kosmetycznych pojawił się stosunkowo niedawno, ale jego popularność ciągle rośnie. Nic w tym dziwnego, ponieważ japoński manicure to skuteczny sposób na szybką regenerację osłabionej płytki paznokcia.

Do wykonania japońskiego manicure potrzeba zaledwie kilku składników:

– pilniczka do zmatowienia płytki,
– specjalnej pasty, która odżywi i zregeneruje paznokcie,
– pudru utrwalającego,
– szpatułki do nakładania produktów.

WAKACYJNY PEDICURE – TE WZORY BĘDĄ HITEM TEGO LATA!

Na początek trzeba oczyścić i zmatowić płytkę paznokcia pilnikiem. Po wykonaniu podstawowych czynności nakładamy pastę, która zawiera w sobie cenne składniki odżywcze, m.in. pyłek pszczeli, keratynę, a także witaminy A i E. Zieloną pastę należy nałożyć, a następnie dokładnie wetrzeć w paznokcie jednym kierunku. Dzięki zawartości kamionki, paznokcie zyskują piękny, różowy kolor i blask.

Następnie, by utrwalić efekt, posypuje się je specjalnym pudrem. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, ale aby dogłębnie odżywić i zregenerować paznokcie warto jest powtórzyć zabieg 4-6 razy w odstępnie kilku tygodni.
Nie zaleca się stosowania manicure japońskiego bezpośrednio po zdjęciu hybryd, czy paznokci żelowych. Naturalna płytka paznokcia jest wówczas zbyt słaba i cienka, a sam zabieg może okazać się mało przyjemny.

To skuteczna kuracja dla kruchych, łamliwych paznokci, która przynosi efekt błyszczących, odżywionych paznokci już po wykonaniu jednego zabiegu.

POWRACA KOLEJNY TREND STYLIZACJI PAZNOKCI! OMBRE NAILS ZNÓW W MODZIE