Internet, a zwłaszcza media społecznościowe to kopalnia dziwnych inspiracji i sztuczek kosmetycznych. Od peelingów ziemniaczanych, do golenia okolic bikini z wykorzystaniem oliwy z oliwek. I jeśli kiedykolwiek pomyślałaś, że widziałaś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy, to co zobaczysz za chwilę, zmieni Twoje zdanie na ten temat.

Najnowsza trend to peruki na brwi, więc jeśli przez przypadek ogoliłaś swoje, nie będziesz miała z tym problemu. Oszałamiające jest to, że peruki wyglądają naprawdę realistycznie i mogą przydać się wielu kobietom, które na co dzień borykają się z małą ilością włosów w okolicach brwi.

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNY WYRZUCAJĄ PĘSETY I ZAPUSZCZAJĄ LWIE BRWI! NOWY TREND W STYLIZACJI!

Zostały stworzone dla osób cierpiących na łysienie lub poddających się chemioterapii. Peruki na brwi są wykonane z prawdziwych ludzkich włosów. Beauty vlogger Jeffre Star lansuje trend na swoim kanale w serwisie Youtube. Postanowił nakręcić film, w którym pokazuje, w jaki sposób aplikuje się brwi. Z jego wypowiedzi wynika, iż jest mile zaskoczony efektami.

Inna vlogerka urodowa, Natalie Alzante skrytykowała peruki. Według niej te, które kupiła, były wykonane niedokładnie. Musiała przycinać je nożyczkami, aby uzyskać pożądany kształt, który naśladowałby naturalny wygląd brwi.

ZOBACZ TEŻ: W TEN SPOSÓB GWIAZDY STYLIZUJĄ BRWI OD LAT! BĘDZIECIE W SZOKU, CZEGO UŻYWAJĄ!

Co o tym myślicie?