Pierwsze wrażenie bywa mylne, na co najlepszym dowodem jest każdy nasz nieudany związek. Gdyby wątpliwości i podejrzenia pojawiły się wcześniej – źle rokująca znajomość zakończyłaby się przecież na samym starcie. Niestety, intuicja czasami zawodzi. Kandydat na partnera tylko wydaje się chodzącym ideałem, a prędzej czy później pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Jak tego uniknąć? W przypadku kobiet wystarczy spojrzeć na paznokcie – przekonuje Marwan Alteir. Ten 26-letni użytkownik Twittera twierdzi, że jest w stanie przejrzeć na wylot każdą przedstawicielkę płci pięknej. Wyłącznie na podstawie jej dłoni. Młody Amerykanin postanowił podzielić się tą wiedzą, publikując poradnik pt. „Paznokcie od pierwszego wejrzenia”.

ZOBACZ TEŻ: CZY WIESZ, JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI KSZTAŁT PAZNOKCI DO SWOICH POTRZEB? TO PROSTE

Niezwykłe dzieło z miejsca stało się hitem Internetu, ale raczej nie wśród opisanych w nim dziewczyn…

Jesteś zmęczony uganianiem się za niewłaściwymi dziewczynami? Właśnie zorientowałeś się, że obiekt twoich westchnień to psychopatka? Chcesz uniknąć rozczarowania, zanim zainwestujesz w relację? Moja książka „Paznokcie od pierwszego wejrzenia” na pewno ci pomoże– zachęca 26-letni autor poradnika.

Z publikacji dowiadujemy się, co mówi o kobiecie jej manicure. Poznajemy bezpieczne kształty i kolory, a także te, które powinny wzbudzić szczególną czujność. Okazuje się, że Marwan trafił na podatny grunt, bo jego kontrowersyjne rady w krótkim czasie zdobyły kilka milionów odbiorców.

Młody mężczyzna twierdzi, że im bardziej naturalny odcień lakieru, tym lepiej. Za bezpieczne uznaje kolory w stylu nude, pudrowy róż czy delikatny fiolet. Ostrzega jednak przed dziewczynami, które mają całkowicie białe lub czarne paznokcie. Alarmujący powinien być też tzw. french. Jego zdaniem stwarzają spore ryzyko, ale nie są jednak najgorsze.

ZOBACZ TEŻ: ZDOBIENIE PAZNOKCI, KTÓRE BYŁO MEGA MODNE W LATACH 80. MA TERAZ WIELKI POWRÓT!

Istnieją także kolory, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości – to nie jest dziewczyna dla ciebie. „Upewnij się, że masz ważne ubezpieczenie zdrowotne i na życie” – zachęca Marwan. Na czarnej liście znalazły się: jaskrawa zieleń, soczysta czerwień czy neonowa żółć.

„Jeśli kolor jej paznokci znajduje się na tęczy: uciekaj!” – radzi.

Istotnym wskaźnikiem okazuje się również kształt paznokci. Według niego nawet najdelikatniejsze zaostrzenie zwiastuje kłopoty. „One nie są szpiczaste bez powodu” – tłumaczy. Jak przekonuje, 70 procent ich właścicielek ma kłopoty z agresją. Niektóre nie stronią wręcz od przemocy fizycznej.

Nie bez znaczenia jest ich długość. Im większe szpony, tym trudniejsza kandydatka na partnerkę. Ekstremalnie długie tipsy mają oznaczać, że jej były chłopak siedzi w więzieniu, dziewczyna może handlować narkotykami, walczy do ostatniej kropli krwi i zdarza jej się nadużywać alkoholu.

ZOBACZ TEŻ: WIOSENNY HOT TREND ALERT: PAZNOKCIE W STYLU GALAXY AŻ NA 6 RÓŻNYCH SPOSOBÓW!

Najbezpieczniej związać się z kobietą, która ma krótkie paznokcie pomalowane neutralnym lakierem – twierdzi. Tylko ile w tym prawdy?