Kształt brwi zmieniał się przez lata. Począwszy od cienkich łuków w latach dwudziestych do dzisiejszych krzaczastych stylizacji w stylu Cary Delevingne. Trendy przebyły długą drogę, aby w końcu zatoczyć koło. Najnowsze zdjęcie Rihanny jest na to najlepszym dowodem.

Okładka brytyjskiego Vogue’a przedstawia Barbadoskę, jako nowoczesne wcielenie oldchoolowej kobiety glmour. Sfotografowana przez legendarnego Nicka Knighta piosenkarka niemalże nie ma brwi! Zostały całkowicie zamalowane, a zamiast nich nad jej oczyma znalazły się dorysowane czarne linie.

ZOBACZ TEŻ: SARA SAMPAIO PRZYZNAŁA SIĘ DO CHOROBY! MODELKA MIERZY SIĘ Z CIĘŻKIM ZABURZENIEM!

Autorem tego nietypowego looku jest wizażystka Isamaya French. To stylizacja odbiegająca od naturalneg wyglądu, pełnych brwi Rihanny. Jest zapowiedzią jednego z największych trendów w stylizacji brwi, albowiem już wkrótce na ulice powrócą brwi cienkie, wyskubane właśnie stylu lat 20.

Super cienkie brwi były domeną lat 20. Wypromowane przez gwiazdy takie jak Anna May Wong i Marlene Dietrich. Powróciły także w latach 90., kiedy największe gwiazdy Hollywood zaczęły wyskubywać je do nieco większych rozmiarów. Czy domalowane w ten sposób brwi staną się trendem widywanym na ulicach? Szczerze w to wątpimy, jednak powrót brwi cieńszych, tych, które zastąpią pierzastą stylizację, jest pewny.

ZOBACZ TEŻ: W TEN SPOSÓB GWIAZDY STYLIZUJĄ BRWI OD LAT! BĘDZIECIE W SZOKU, CZEGO UŻYWAJĄ!

Co wy na to?