Każdy z nas widział już kiedyś pracę niejednej manicurzystki, którą w pracy poniosła fantazja. Były już paznokcie bąbelkowe, 60 warstw hybrydy i zamknięte mrówki pod powierzchnią (fuj!). Jestem jednak pewna, że takich paznokci jeszcze nie widziałaś. Zostały zapewne stworzone przez osobę, która jest wyjątkowo skuteczna w wymyślaniu rozwiązań mających na celu ułatwienie życia, a koniec końców – tylko je utrudnia. Tak jak paznokcie grzebieniowe, szczotkowe czy… w kształcie sztućców!

Nie jestem do końca pewna czy tak faktycznie było, ale musiałam znaleźć jakieś rozsądne (w miarę) wyjaśnienie takich pomysłów. Wszystkie zostały opublikowane na jednym koncie na instagramie, toteż przynajmniej ta część mojego rozumowania się zgadza.

ZOBACZ TEŻ: TE MANIKIURZYSTKI PONIOSŁA FANTAZJA. ZOBACZ ICH NAJBARDZIEJ SZPETNE „DZIEŁA”

Po szybkim researchu dowiedziałam się jednak, że autorów może być kilku, ale wszyscy pracują dla rosyjskiej sieci manicure’u Nail Sunny. To właśnie na ich firmowym instagramie można obejrzeć takie smaczki:

Wszystko zaczęło się od długich, akrylowych paznokci, które zostały ukształtowane za pomocą cienkiego pilnika. Co interesujące, aby uzyskać równe przestrzenie między zębami grzebieni potrzeba… wiertła. Następnie wszystko jest polerowane i pokrywane bezbarwnym lakierem.

ZOBACZ TEŻ: Ofiary manikiurzystek pokazują swoje zmasakrowane paznokcie. Efekt doprowadził je do łez

I chociaż moglibyśmy w tej chwili zadać z milion pytań (Po co? DLACZEGO? Komu się to podoba? I kto się dał na to NAMÓWIĆ?!), to najbardziej zastanawia nas, jak czuje się ta osoba, która nosi ten nieudolny wymysł artystyczny. Wyobraź sobie ból jaki towarzyszy Ci przy pękającym paznokciu, który drążą przeczesywane włosy… Brrrr!

Zdecydowałabyś się na takie mani?