Black Friday, który przypada w tym roku 26 listopada, to dzień, w którym w wielu sklepach organizowane są jedne z najciekawszych promocji i największych wyprzedaży w roku. Hebe dołącza do ich grona, jednak na swoich zasadach – z okazji 10 lat Hebe, Black Friday zmieniony zostaje w Black Month. W listopadzie, na klientów co tydzień będą czekać nowe, niepowtarzalne oferty.

Hebe włącza się w wyjątkową i jedyną taką promocyjną akcję w roku. Sieć drogerii wyróżnia się jednak na tle innych marek oferujących swoim klientom atrakcyjne wyprzedaże, wydłużając jeden dzień promocji do całego miesiąca. Niższe ceny zawitają do sklepów stacjonarnych, na stronę internetową hebe.pl oraz do aplikacji na cały miesiąc. Każdy nowy tydzień to nowy zestaw promocji – na klientów Hebe czekają 4 wyjątkowe i różnorodne oferty.

Dobre bakterie dla skóry – kosmetyki z probiotykami. Kto powinien je stosować?

Z okazji pierwszego tygodnia akcji Black Month, który potrwa od 2 do 7 listopada br., klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich obejmie marki L’Oreal, Dove, Garnier, La Roche-Posay, Jordan, beBIO i Facemania, których produkty przecenione będą o 40%. Za kosmetyki marek Lierac, AA, Oral-B, Blanx, Weleda, Yumi i Organique zapłacimy o 30% mniej. Oprócz tego, na klientów czeka ponad 1000 produktów, których ceny spadną do 40%. Dodatkowo, produkty marek Hebe objęte są specjalną ofertą – 1+1 50% taniej miksuj dowolnie, w ramach której za drugi produkt marek Hebe zapłacimy tylko połowę ceny.

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnych ofert przygotowanych w ramach Black Month w Hebe! Oferta dostępna jest w drogeriach Hebe, na hebe.pl oraz w aplikacji.

Została okrzyknięta najbardziej pożądaną trenerką fitness. Wiele kobiet chciałoby mieć jej figurę