Miłość nie zna granic – z takim hasłem sieć perfumerii Sephora celebruje tegoroczne święto wszystkich zakochanych i zaprasza do swoich sklepów tych, którzy poszukują kosmetycznych upominków dla najbliższych. Z okazji zbliżających się Walentynek, w perfumeriach Sephora czeka superoferta cenowa: wybrane produkty makijażowe i pielęgnacyjne od 99 zł, a zapachy od 249 zł. Oferta obowiązuje do 14 lutego w perfumeriach stacjonarnych i na sephora.pl.

W świecie Sephora miłość nie zna schematów, nie podlega ograniczeniom. Każdy z nas definiuje ją na swój własny sposób. Każdy też wyraża ją tak, jak tego chce. Wszystkich tych, którzy pragną obdarować ukochane osoby lub siebie samego, Sephora zaprasza do swojego świata pełnego kultowych produktów i marek kosmetycznych, by odkrywać, testować i eksperymentować! Walentynki to znakomita okazja, do tego żeby w szczególny sposób zadbać o siebie – odkryć nowy rytuał pielęgnacyjny, dobrać soczysty odcień szminki lub rozkochać kogoś bliskiego w nowym zapachu. dkryj wybrane propozycje z oferty Sephora na Walentynki!

Kuszące zapachy dla niej

Valentino
1
Giorgio Armani Si
2
Versace Bright Crystal
3
Lancome Idole
4

Zmysłowe prezenty dla niego

Gucci Guilty
1
Giorgio Armani Acqua do Gio
2
YSL
3
Jimmy Choo man Acqua
4

Propozycje dla fanki makijażu

KVD Beauty
1
Huda Beauty Naughty
2
Clinique Extention visible
3
Make up for ever
4
Sephora Collection Big by definition
5

Skuteczna pielęgnacja dla niej i dla niego

Sephora Collection_All day hydrator
1
Sephora Collection Ultra Glow Serum
2
Sephora Collection Claryfing tonic
3
Phlov
4
Origins
5

Szukasz więcej pomysłów? Odwiedź dowolną perfumerię Sephora lub zajrzyj na sephora.pl, by odkrywać i testować setki produktów w supercenach!