Od stycznia 2021 w Lidlu można kupić Tradycyjne Polskie Szare Mydło, które zadomowiło się w polskich łazienkach już w latach 70-tych, kiedy po raz pierwszy trafiło na sklepowe półki. Barwa Cosmetics to krakowska firma z długoletnią tradycją, specjalizująca się właśnie w produkcji i udoskonalaniu formuły szarego mydła przyjaznego dla delikatnej skóry alergików. Poszanowanie dla tradycyjnych receptur oraz nieustanny rozwój to wartości, które pielęgnowane są przez polską markę od pokoleń.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło to produkt pozbawiony zapachu, nieuczulający  i niewywołujący podrażnień. Jego stosowanie gwarantuje skuteczne oczyszczenie  w duchu naturalnej pielęgnacji skóry. Kosmetyk pozwala kompleksowo zadbać zarówno o dłonie, jak i całe ciało.

Nowość! Bezpieczne (dla ludzi i środowiska) mydło do mycia pędzli do makijażu

Naturalny skład produktu, brak sztucznych barwników i substancji zapachowych sprawiają, że stosowane od lat mydło wzbudza sentyment wieloletnich klientów, jak również zyskuje zaufanie tych, którym bliskie sercu są tradycyjne sposoby pielęgnacji, naturalne składy i minimalizm. Tradycyjne Polskie Szare Mydło marki Barwa Cosmetics to produkt w 100% naturalny i wegański.

Kultowe szare mydło w Lidlu

Lidl to marka, która wspiera polskich producentów. Poprzez zachęcanie do kupna rodzimych produktów kształtuje polską gospodarkę i przyczynia się do rozpowszechniania ich na szeroką skalę.

Bardzo się cieszę, że Lidl Polska dostrzegł potencjał w naszym wyjątkowym naturalnym mydle i zdecydował się na stałą współpracę, podkreśla Grzegorz Basista, Dyrektor Handlowy Barwa Sp. z o.o. Doceniamy to, że jako polska, rodzinna firma obecna na rynku od 1949 roku robimy kolejny krok naprzód w naszej relacji z siecią handlową Lidl. Dzięki niemu Tradycyjne Polskie Szare Mydło będzie dostępne szerokiej grupie klientów, którzy z pewnością docenią jego łagodną, hipoalergiczną formułę i niemal w 100% naturalny skład – dodaje Grzegorz Basista. W naszych projektach ogromną wagę przykładamy do najwyższej jakości surowców oraz wegańskich receptur, które przestały być preferencją, a stanowią nowy standard w świadomości konsumentów.

Dermatolog wyjaśnił, dlaczego nigdy nie powinnaś układać brwi na mydło. Będziesz wstrząśnięta

Tradycyjne Polskie Szare Mydło marki Barwa Cosmetics jest dostępne w sklepach Lidl na terenie całej Polski.

Maskujesz niewyspanie makijażem? Te dwa błędy sprawiają, że wyglądasz na jeszcze bardziej zmęczoną