Higiena intymna jest kluczowym elementem dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie każdej osoby. Wśród produktów przeznaczonych do tej delikatnej sfery ciała, żele do higieny intymnej zajmują szczególne miejsce. Ich unikalne formuły, stworzone z myślą o zapewnieniu równowagi i ochrony wrażliwych obszarów, są wynikiem zaawansowanych badań dermatologicznych i ginekologicznych.

Nowości kosmetyczne: żele do higieny intymnej my’BIO

Marka my’BIO jest synonimem mocy ukrytej w naturze. Receptury kosmetyków zostały stworzone w oparciu o ekstrakty roślin adaptogennych pochodzących z ekologicznie czystych regionów świata. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, marka rozszerza swoje portfolio o linię żeli do higieny intymnej. Opracowane zgodnie z filozofią PEH skin balance, zakładającą świadomą pielęgnację przywracającą skórze równowagę poprzez odpowiednie proporcje protein, emolientów i humektantów, delikatnie oczyszczają i skutecznie pielęgnują skórę suchą, podrażnioną oraz delikatną.

5
1

my’BIO Nawilżający żel do higieny intymnej humektantowy

Produkt bogaty w humektanty, przeznaczony jest do codziennego stosowania i doskonale sprawdzi się w przypadku skóry suchej, utrzymując równowagę pH okolic intymnych. W jego składzie znajdziemy aż 97% substancji pochodzenia naturalnego. Algi atlantyckie bogate w witaminy, mikro i makro elementy, zapewniają odczuwalną regenerację. Kwas hialuronowy silnie nawilża, uelastycznia i koi skórę. Gliceryna zapobiega przesuszeniu skóry oraz zabezpiecza ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Z kolei kwas mlekowy wzmacnia barierę ochronną, pomaga utrzymać równowagę pH, a przy tym zapewnia optymalne nawilżenie.

4
2

my’BIO Regenerujący żel do higieny intymnej proteinowy

Regenerujący żel, za sprawą łagodnych środków myjących i odbudowujących protein, doskonale sprawdzi się w przypadku skóry podrażnionej. Przeznaczony jest do codziennego stosowania. Zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Morwa pacyficzna nawilża i działa ochronnie. Gliceryna zapobiega przesuszeniu skóry oraz zabezpiecza ją przed działaniem czynników zewnętrznych. D-pantenol przyspiesza procesy regeneracji naskórka, chroni i pielęgnuje skórę wrażliwą oraz skłonną do podrażnień. Kwas mlekowy pomaga utrzymań równowagę pH. Natomiast proteiny pszenicy wygładzają i zmiękczają skórę.

3
3

my’BIO Łagodzący żel do higieny intymnej humektantowo-emolientowy

Żel łączy łagodne środki myjące z odżywczymi emolientami i nawilżającymi humektantami. Stanowi odpowiedź na potrzeby skóry delikatnej. 98% substancji, które znajdziemy w jego składzie jest pochodzenia naturalnego. Agawa błękitna zapobiega nadmiernej utracie wody i stymuluje syntezę kwasu hialuronowego. Gliceryna przeciwdziała przesuszeniu skóry. Kwas mlekowy wzmacnia barierę ochronną. Alantoina koi i łagodzi podrażnienia, a przy tym przyspiesza gojenie. Z kolei olej canola nawilża oraz ma pozytywny wpływ na proces regeneracji skóry.

Materiał prasowy