Witaminy ze względu na swoje właściwości należą do ulubionych składników stosowanych w formułach kosmetycznych. Obecnie bardzo wysokie notowania ma innowacyjna różowa witamina B12, która do tej pory stosowana była głównie w suplementach diety. Teraz jej pielęgnacyjny potencjał wykorzystano w kosmetykach YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C.

Witamina B12 to bohaterka najnowszej linii marki Yoskine. Ma fenomenalne właściwości regenerujące skórę, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki niej skóra odzyskuje młodzieńczą świeżość, wygląda na zrelaksowaną i starzeje się wolniej. Działanie witaminy B12 wspomaga innowacyjna forma witaminy C połączona z wektorem krzemowym, który zapewnia szybsze i skuteczniejsze przenikanie do najgłębszych warstw skóry. YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C działa niczym „witaminowy zastrzyk” o szerokim działaniu odmładzającym: redukuje zmarszczki, poprawia koloryt, rozjaśnia przebarwienia, a także wzmacnia napięcie skóry. Linia przyciąga wzrok różowym kolorem produktów – jest on w 100% naturalny i wynika z charakterystycznej barwy witaminy B12.

Nowości kosmetyczne: ta maseczka poprawi kondycję cienkiej skóry wokół oczu

W produktach zastosowano nowatorską technologię IN’DETOX & YO’ACTIVE, inspirowaną odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Ma za zadanie łączyć detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Nowości kosmetyczne YOSKINE

4
1

,,ZASTRZYK WITAMIN”

ODMŁADZAJĄCE SERUM REDUKUJĄCE PRZEBARWIENIA

Działa przeciwzmarszczkowo i skutecznie redukuje plamy oraz przebarwienia widoczne
na skórze.

1
2

REGENERUJĄCY ,,ZASTRZYK WITAMIN”

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC 50+

Dzięki wysoce aktywnym witaminom, działa przeciwzmarszczkowo i wygładzająco na skórę oraz niweluje przebarwienia.

5
3

NAPRAWCZY ,,ZASTRZYK WITAMIN”

KREM SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC 60+

Dzięki wysoce aktywnym witaminom, intensywnie wypełnia zmarszczki, odbudowuje strukturę skóry i niweluje przebarwienia.

*Różowy kolor produktów wynika z charakterystycznej barwy witaminy B12.

Koszmar podczas miesiąca miodowego. Mężczyzna nie żyje, kobietę znaleziono nieprzytomną

Materiał prasowy