Marka Oio Lab dużą wagę przywiązuje do rozwiązań przyjaznych Planecie. Nie tylko minimalizuje zużycie plastiku, wybierając papierowe opakowania i butelki z fioletowego szkła, ale już od jakiegoś czasu część produktów pakuje w przyjazne dla planety, kompostowalne opakowania Super Mushroom. Przed Wami premiera, czyli najnowszy zestaw Oio Lab Magic Mushroom Facial Set, w którym znajduje się skuteczna, dwuetapowa pielęgnacja bogata w ekstrakty z grzybów – dla rezultatów potwierdzonych badaniami i pełnej blasku, zdrowo-wyglądającej skóry.

zestaw Oio Lab Magic Mushroom Facial Set

Od kolorowych garniturów aż po wszechobecny jeans: poznaj najważniejsze mikrotrendy na wiosnę 2023

W zestawie znajdują się dwa produkty, potrzebne do dwuetapowej pielęgnacji skóry. Skoncentrowane Serum Rozświetlające Gel-Lotion Fusion. Inspirowane światłem zachodzącego słońca i nauką o zdrowiu skóry, rozświetlające serum o lekkiej, żelowo-kremowej konsystencji zawiera zaawansowane ekstrakty botaniczne, ekstrakt z grzyba Tremella Fuciformis i rozświetlające minerały pochodzenia naturalnego, aby odtworzyć efekt promieni słońca na skórze i pozostawić ją naturalnie promienną i wypoczętą.

Wyciszająca Kremowa Emulsja The Forest Retreat to połączenie wieloletnich badań i potęgi naturalnych ekstraktów w kremowej emulsji, która pomaga redukować zaczerwienienia, działa odprężająco na skórę i całościowo poprawia jej kondycję. Wielozadaniowa emulsja zawiera 14 potężnych składników naturalnych, w tym otrzymywane przyjazną dla planety metodą ekstrakty z mchu i grzybów Reishi, Maitake i Shiitake.

1
1

Zestaw Oio Lab Magic Mushroom

399,90 zł

Kup teraz

Jej makijażowa rutyna stała się viralem. Tak Meredith Duxbury nakłada podkład

Mat.prasowy