Nawilżające samoopalacze w piance to przełom w dziedzinie samoopalania, łączący skuteczność i łatwość aplikacji z dodatkowymi korzyściami dla skóry. Przyjrzymy się bliżej nowościom na rynku oraz zastanówmy, dlaczego produkty te zyskały tak dużą popularność i jak mogą zmienić podejście do uzyskiwania idealnej opalenizny bez słońca. W tym sezonie NUXE stawia na skórę muśniętą słońcem, bez wystawiania ciała na szkodliwe promieniowanie UV.

Jak czytamy w materiale prasowym dzięki nawilżającemu samoopalaczowi w piance możesz z łatwością uzyskać efekt naturalnej i pięknej opalenizny, kiedy tylko zapragniesz. ,,Naturalnie wyglądająca, złocista opalenizna bez ekspozycji na słońce, już od pierwszej aplikacji – to obietnica innowacji NUXE. Jej sekret to połączenie DHA i kwasu hialuronowego w 100% pochodzenia naturalnego, aby nadać skórze subtelny efekt muśnięcia słońcem, jednocześnie intensywnie nawilżając skórę. NUXE oddaje w ręce wielbicielek i wielbicieli opalenizny produkt, który jest tak samo przyjemny w użyciu na ciele, jak i na twarzy!”.

Nawilżający samoopalacz w piance Nuxe

 

NUXE Sun Nawilżający samoopalacz w piance
1

Nawilżający samoopalacz w piance Nuxe

Pianka samoopalająca zapewnia bezproblemową i przyjemną aplikację. Dzięki lekkiej konsystencji, pianka błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając smug i zacieków na skórze ani plam na ubraniach. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt naturalnej opalenizny nadając skórze pięknego, subtelnego kolorytu. Dodatkowo zapach DHA jest niewyczuwalny, a pianka nałożona na skórę roztacza delikatny aromat wanilii, który przywodzi na myśl piaszczystą plażę. Produkt zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Natychmiast 90% użytkowników(1) stwierdziło, że ich opalenizna jest równomierna i naturalna. Wzmocniona słonecznym, złotym blaskiem skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Opalenizna jest widoczna nawet przez tydzień u 85% użytkowników(2).

Test użytkowania pod nadzorem dermatologicznym – 20 ochotników.
(1) % satysfakcji bezpośrednio po aplikacji.
(2) % satysfakcji po 34 dniach stosowania.

Nawilżający samoopalacz w piance: stosowanie

Dobrze wstrząsnąć butelką, a następnie dozować kroplę  Nawilżającego samoopalacza w piance na dłoń lub aplikować bezpośrednio na skórę równomierną warstwą, dokładnie wmasowując, aby ułatwić wchłanianie i zapewnić równomierny efekt. Pozostaw do wyschnięcia na kilka minut przed ubraniem się. Unikaj okolic oczu. Nie zapomnij dokładnie umyć rąk po użyciu. W zależności od tego, jak intensywnej opalenizny potrzebujesz, produkt można nakładać co 2/3 dni.

Materiał prasowy