Nowe trendy w stylizacji brwi nieustannie nas zaskakują. Uwielbiamy je obserwować. Zwłaszcza że influencerki urodowe mają naprawdę wielką wyobraźnię. Mamy obsesję na punkcie każdej kobiety, która jest na tyle odważna, aby testować je na sobie. Pomysłów nie brakuje, a najnowsza propozycja pewnej internautki przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Tylko spójrzcie na brwi w kształcie kokard! Po raz pierwszy zaprezentowała je niemiecka entuzjastka makijażu Lisette Scheffler. Na początku marca opublikowała zdjęcie, które przyniosło jej sławę. Zastanawiacie się, jak wpadła na domalowanie sobie wielkich kokard nad brwiami?

ZOBACZ TEŻ: CZY TO NAJGORSZY TATUAŻ BRWI NA ŚWIECIE?! OSZPECONA DZIEWCZYNA ŻAŁUJE DO DZISIAJ

Twierdzi, że zafascynowały ją „trendy” w stylizacji brwi, dlatego poczuła, że musi wymyślić coś, co sprawi, że internauci zapamiętają ją już na zawsze.

No cóż, jak widać, dla sławy można zrobić naprawdę bardzo wiele. Dziewczyna wyjaśnia, że stylizacja, którą proponuje, opiera się wyłącznie na zabawie i na pewno nie jest trendem, który należy brać na poważnie.

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE „PRZYMIERZYĆ” BRWI!

Co ciekawe, jako jedna z niewielu kreatorek Instagramowych „trendów” przyznała, że nie wyobraża sobie, aby kobiety pokazywały się z takimi brwiami na ulicach. Mamy nadzieję, że wszystkie naśladowczynie tej stylizacji zasugerują się tą wskazówką!