Koncepcje odnowy biologicznej i pielęgnacji skóry coraz częściej wykraczają poza tradycyjne metody. Leczenie trądziku od wewnątrz staje się niezaprzeczalnym trendem. Na rynku pojawia się coraz więcej napojów kosmetycznych, które obiecują poprawę wyglądu. Pewna kobieta zrozumiała go w bardzo specyficzny sposób. Zyskała sporo uwagi, ponieważ jej metoda, mimo że według niej okazała się skuteczna, jest bardzo kontrowersyjna.

Opublikowała film, w którym zwraca się bezpośrednio do widzów. Wielu z was pyta mnie, dlaczego zawsze wyglądam dobrze, dlaczego mój makijaż zawsze wygląda idealnie, dlaczego zawsze mam ten naturalny blask. Kiedy kończy wypowiadać te słowa, zdajemy sobie sprawę, że w ręku trzyma plastikowy kubek, co sprawia że następna rzecz, którą wypowiada staje się niepokojące.Oto moja tajemnica.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA WYLECZYŁA TRĄDZIK TORBIELOWATY CZYMŚ, CO KUPISZ W KAŻDYM SKLEPIE!

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby właśnie nie wyprowadzała psa na spacer! Tajemnicą jej gładkiej skóry ma być psi mocz, zebrany prosto do kubeczka. Bez widocznej edycji filmu i bez żadnych wahań wypija zawartość kubka.

Kończąc, dopowiada, że walczyła z nieznośnym trądzikiem i przez to cierpiała na depresję. Terapia moczem budzi kontrowersje od setek lat. Praktykowano ją w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie. Mocz składa się z kreatyniny, elektrolitów, kwasu moczowego, śladowych ilości białek oraz niskiego poziomu przeciwciał i enzymów.

ZOBACZ TEŻ: NA SKÓRZE TEJ KOBIETY POJAWIŁ SIĘ BOLESNY PRYSZCZ. KILKA TYGODNI PÓŹNIEJ UMARŁA

Według specjalistów lepszym sposobem od picia moczu jest wypijanie wody z cytryną, która stymuluje soki żołądkowe w celu lepszego trawienia. Kobieta, która wystąpiła w filmie, najprawdopodobniej nie zdawała sobie z tego sprawy.

Co o tym sądzicie?