Zapewne słyszałyście już o moskiewskim salonie Nail Sunny. Wielokrotnie opisywałyśmy Wam ich przedziwne stylizacje. Salon odpowiedzialny między innymi za paznokcie w kształcie zębów, paznokcie inspirowane pierwszym zdjęciem Stormi oraz ślubem Meghan i Harry’ego stworzył coś, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Tak obrzydliwej kreacji nie widziałyśmy już dawno.

Film poklatkowy, na którym powstaje niecodzienny manicure, obejrzało ponad 60 tysięcy osób. Krok po kroku możemy obserwować, jak na paznokciu jednej z klientek salonu powstają pośladki zwieszone nad klozetem. To jeszcze nie koniec, bowiem kompozycja ta została stworzona w pewnym celu. Po naciśnięciu pośladków dzieje się to, co zwykle dzieje się w takiej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: TO JEDNA Z NAJDZIWNIEJSZYCH STYLIZACJI PAZNOKCI, JAKĄ DO TEJ PORY WIDZIAŁAŚ!

Film stworzono w ramach reakcji na komentarze hejterów, którzy twierdzą, że to, co na swoim kanale prezentuje Nail Sunny jest krótko mówiąc, beznadziejne. Opinie internautów są podzielone. Jedni zrozumieli żart stylistów, inni są oburzeni.

Niezależnie od emocji związanych ze stylizacją salonu, wykreowanie czegoś tak skomplikowanego musiało wymagać pewnych umiejętności. Najprawdopodobniej żadna z klientek salonu nie zachwyci się poniższą propozycją, jednak warto wziąć pod uwagę, że w stylistach drzemią pokłady kreatywności.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA ZDJĘŁA TIPSY PO 6 LATACH. JEJ PAZNOKCIE WYGLĄDAJĄ FATALNIE (FOTO)

Co o tym sądzicie?