Julia Wieniawa to jedna z polskich gwiazd, która lubi bawić się swoim wizerunkiem. Podczas eventów i kolejnych premier filmowych zawsze zachwyca oryginalnymi stylizacjami i pięknym makijażem, ale mało kto wie, że Julia na co dzień preferuje bardziej naturalny wygląd. Ostatnio zdradziła swoim fanom co takiego robi, by wyglądać i czuć się dobrze.

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA PROMUJE WŁASNY STYL NOSZENIA MODNEGO I ELEGANCKIEGO GARNITURU

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje zupełnie bez makijażu. Fanom bardzo spodobał się taki wizerunek aktorki. Wiele osób komplementowało jej naturalny wygląd i zachwycało się płaskim brzuchem. W komentarzach padło nawet porównanie do Belli Hadid.

Trochę Bella!
Pomyliłem cię z @bellahadid
Trochę jak Bella Hadid

Julia chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia w mediach społecznościowych i nie unika interakcji z fanami, więc kiedy w komentarzach padło wiele pytań na temat tego, co takiego robi, że jej skóra wygląda promiennie nawet bez makijażu, aktorka chętnie odpowiedziała:

zdrowe odżywianie, ograniczanie glutenu, picie zielonych, warzywnych soków i ograniczanie alkoholu. Dopiero po odpowiednim zadbaniu o siebie od wewnątrz pomagają maseczki i peelingi 🙂

style=”overflow:hidden;”>

Dodała również, że duży wpływ na to jak wygląda miało ograniczenie picia kawy.

Pije matche zamiast kawy. Jest genialna. Pobudza metabolizm i dodaje energii na cały dzień a nie na 20 minut. 🙂

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: TEGO W SWOIM WIZERUNKU JESZCZE NIGDY NIE ZMIENIAŁA. JULIA WIENIAWA ZASZALAŁA!

Co Wy na to?