Jebwabiście gładkie nogi przez wiele tygodni to efekt, który chciałaby osiągnać każda z nas. Słyszałyśmy już o wielu metodach, które miały zagwarantować nam cudowne rezultaty. Niestety po ich wypróbowaniu, efekt był mizerny. Co więc zrobić, kiedy już na samą myśl o wosku i depilatorze czujemy ból? Rozwiązaniem może okazać się ta prosta metoda…

ZOBACZ TEŻ: PODSTAWOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIASZ, APLIKUJĄC PUDER! PSUJESZ MAKIJAŻ!

Powrót do najprostszych rozwiązań, czasem okazuje się być najlepszą decyzją, dlatego ponownie zaopatrz się w zwyczajną golarkę z dobrym ostrzem i paskiem nawilżającym.

Sekretem decydującym o powodzeniu jest specjalna, domowa mieszanka, dzięki której nogi pozostaną gładkie na dłużej, a Ty unikniesz nieprzyjemnych podrażnień.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ MIEĆ RÓWNĄ OPALENIZNĘ? LEPIEJ UNIKAJ TYCH RZECZY

Aby przygotować domowy krem do depilacji potrzebujesz zaledwie dwóch składników – oleju kokosowego oraz żelu z aloesu. Połącz je ze sobą i nałóż na skórę nóg. Przygotowaną mieszankę pozostaw na około minuty i zacznij depilację.

Domowy krem do golenia zmiękczy i nawilży skórę. Przed jego zastosowaniem dobrze jest jednak oczyścić skórę peelingiem, który usunie martyw naskórek, dzięki czemu depilacja przebiegnie bezpoleśnie i będzie dokładniejsza.

Spróbujecie?