Uwielbiasz efekt muśniętej słońcem skóry, która wygląda zdrowo i ma równy koloryt? Kobiety uwielbiają ten samoopalający żel do twarzy, który opala cerę, nadając jej złocisty odcień – bez pomarańczowych podtonów! Teraz kosztuje około 15 zł!

Mój sposób na naturalnie wyglądającą opaleniznę? Mam na to dwa genialne sposoby! Oto broznery, które zapewniają efekt idealny

Ochrona twarzy przed promieniami słonecznymi

Za nami już połowa lata, więc z pewnością chociaż raz zetknęłaś się z informacją, jak ważna jest ochrona skóry przed promieniami słonecznymi. Wiele kobiet marzy o pięknie opalonej skórze na buzi. Wiemy już, że częsta i długa ekspozycja na promienie UV jest bardzo szkodliwa dla naszej skóry. Dlatego zalecane jest używanie mocnych filtrów – np. SPF50. Taka wysokość uniemożliwia opalenie cery. Co więc zrobić? O ile nietrudno jest znaleźć produkty, które zastępują naturalną opaleniznę przeznaczone do ciała, o tyle z twarzą bywa gorzej. Jest jednak jeden kosmetyk, który zyskał uznanie wielu kobiet. Samoopalający żel do twarzy ma fantastyczną konsystencję, którą łatwo rozprowadzić na skórze.

Monika Kozakiewicz zdradziła sekret swojej opalenizny. Tak nakłada samoopalacz!

Samoopalający żel do twarzy

Nadaje skórze przepiękny, złocisty odcień opalenizny, która wygląda bardzo naturalnie – nie ma pomarańczowych podtonów, a jego cena jest fantastyczna. Już teraz kupisz go na promocji w Rossmannie. Mowa o produkcie marki Lirene – Caramel. Jeśli marzysz o pięknej, opalonej skórze na twarzy, powinien się on znaleźć w Twojej kosmetyczce. Zwłaszcza teraz, gdyż jest na promocji! Kosztuje około 15 zł, a pozwala cieszyć się naturalną opalenizną bez plam, za to z wyrównanym kolorytem. Dlatego jeśli rozważałaś zakup takiego produktu – nie zwlekaj! Trwałość tego żelu to około czterech dni, co jest dobrym wynikiem jak na kosmetyk tego typu. Promocja kończy się 31 lipca lub w momencie wyczerpania zapasów!