Z całą pewnością Hudy Kattan nie trzeba przedstawiać nikomu. Jedna z najpopularniejszych blogerek urodowych, której konto na Instagramie obserwuje ponad 38 milionów ludzi jest niezaprzeczalną królową glamu. Ale nawet tak wielka miłośniczka odważnych makijaży, czasem sięga po sprawdzone, naturalne sposoby dbania o urodę.

Huda ma swoje sposoby na to, by zachować promienny wygląd, nawet będąc bez makijażu. Blogerka urodowa uwielbia szybkie i proste rozwiązania, które pomagają poprawić stan jej skóry. Szczególnie będąc w podróży Huda korzysta z genialnych trików, przygotowując odżywcze maseczki, które składają się zaledwie z jednego produktu. Oto one:

Maseczka jogurtowa

Blogerka wyznała, że kiedy czuje, że stan jej skóry uległ pogorszeniu, nakłada na oczyszczoną twarz zwykły, naturalny jogurt. W ten sposób koi podrażnienia i równoważy pracę gruczołów łojowych, zapobiegając zbyt modnemu świeceniu się skóry.

Maseczka z soku pomarańczowego

To absolutnie genialna sztuczka, którą warto wypróbować. Huda wyznała, że będąc w samolocie, chciała w szybki sposób przygotować się do nagrania kolejnego filmiku, poprosiła więc personel samolotu  o sok pomarańczowy, w którym zanurzyła czystą chusteczkę. Następnie przetarła nią twarz, a po upływie około 5 minut zmyła całość letnią wodą. Zdradziła, że to genialny sposób, by uzyskać szybki efekt promiennej, gładkiej cery bez makijażu.